Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor tényleg cigány?...

Orbán Viktor tényleg cigány? Eredeti neve Orgován Viktor?

Figyelt kérdés

Ezen vitatkoztunk egy ismerősömmel,mivel azt mondja,hogy "magyarosította" a nevét,eredetileg Orgován Viktor volt.

Ha visszanéznénk a családfáját akkor tényleg cigány felmenőkkel rendelkezne.

Emellett a gyermekeinek is "cigányos" nevei vannak.


Én nem tudom,hogy hívják őket.


2011. máj. 8. 11:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%
Tudtommal Orsós.
2011. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
orsós cigány
2011. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Ránézel is látszik rajta, nem? Hogy magyarítva van, vagy sem, nem változtat. :D Nem ettől lett jó vagy rossz ember valszeg. xD
2011. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
75%
Teljes ostobaság ez az egész cigányosdi, meg az orsós mizéria. Az apja Orbán Győző, mérnök, anyja Sipos Erzsébet gyógypedagógus. Apai nagyapja szintén Orbán volt. De ha netalán mégis cigány lenne, akkor szerintem örülnénk, ha minden cigány egyetemet végzett lenne, Oxfordon tanult volna.
2011. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
Szerintem nem... az arca nem cigányos. Meg hány Ráhel vagy Róza nevű cigánygyerekről hallottál? Inkább Rómeó meg Dzsenifer. De attól h nem cigány, még lehet gonosz meg jó fej is.
2011. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy sokkal több cigányvér lenne benne, mint bármelyik másik magyarnak.
2011. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
46%
A gyerekeinek zsidós neve van.
2011. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
74%
Ezek bibliai nevek, nem cigány nevek sokeszű!
2011. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem érdekelne, hogy cigány-e, vagy sem, amennyiben tisztességes, egyenes, valóban a hazáját és nemzetét szerető politikus lenne...
2011. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
66%
Orbánnak erős diktátori hajlamai vannak, egyértelműen észak-koreai vér van benne.
2011. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!