Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fog változni ez a magyar...

Fog változni ez a magyar politika, lesz itt még jó világ, vagy célszerűbb külföldre költözni, és ott letelepedni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem (csak) a politikán/politikusokon múlik. És nem is csak a magyarokon.
2011. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez sokkal összetettebb probléma.

Nézd Én már túl vagyok a 4. x-en,sok minden láttam és hallottam.Tisztában vagyok vele ,hogy mi soha nem élünk majd úgy mint a tőlünk nyugatabbra élők.

Sok-sok évtized kell még a felzárkózáshoz is.

Ha tehetséges vagy és szeretnél jobb életszínvonalon élni akkor próbálj más országban munkát vállalni,de sose felejtsd el hogy ez a szülőhazád és neked is vannak kötelességeid az itt élőkkel szemben.

2011. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Célszerűbb még most elhagyni, amíg még lehet.
2011. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen lesz! Amint bebörtönözzük az összes hazaáruló szemét politikust a föld alá, h még a napfényt se lássák! A multikat nagyon megadóztatjuk, a vagyont, földeket egységesen szétosztjuk, így egyenlő jog is lesz. A középosztély egoját meg letörjük, mert annyira el vannak maguktől szállva! A médiába mindenki fizet, ezért mindenki azt közvetithet amit akat, ami nem káros. Visszahozzuk a gyakori népszavazást , és a népvétó jogot. Bevezetjük, a belföldön használható igazi magyar forintot.
2011. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Fog változni ez a magyar politika, lesz itt még jó világ"


Neked a politikától függ, hogy hol van jó világ?


"célszerűbb külföldre költözni, és ott letelepedni?"


Külföldre? Mondjuk Zimambwéba? Azt nem javaslom. Norvégiába? Az jó, ha orvos vagy, bírod a hideget, meg a csúnya városokat és udvariatlan, anyagias, unalmas embereket. Franciaországba? Az még jobb, de ott is legyél minimum orvos vagy mérnök, és tudj perfekt franciául. Külföldön is az boldogul, aki itthon is megélne.

2011. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!