Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezt miért tiltották be?...

Ezt miért tiltották be? Szerintem ez egy fontos kérdés ez minden magyar számára. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Most mégis mi az oka annak, hogy az "európai unió" betiltotta ezt?

Én nem értem.

Nézzétek meg!

[link]


2011. dec. 18. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert rávilágított arra ez a videó, hogy sok lehetőség rejlik a magyar termékekben. Akkor miért vásároljunk külföldit? Ez egy propaganda videó is lehetne, védjük a magyar terméket, de ezzel a videó azt is sugallja hogy nem kell sok felesleges külföldi termék. Ez biztos bökte az EU szemét, mert mi lenne ha nem kellene importálnunk? Komoly visszaesés lenne, nem lenne gazdaságos az EU tagországoknak.

FUCK EU!

2011. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
én már 12 évesen megmondtam, hogy az euhoz nem szabad csatlakozni! :D
2011. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Az EU-nak szüksége van arra hogy a pocsék termékeiket a magyarok megvásárolják--És a magyarok meg vásárolják az pocsék termékeket..ennyi..Az egész hatalmas vagyonokról szól..
2011. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
hol írták, hogy be van tiltva? nem tudok erről semmit.
2011. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Na most én meg lefordítom amit a videó mond: vedd meg a drágább magyar terméket, csak azért mert magyar.

Én inkább azt kérdezem: miért drágább a magyar termék mint az, ami már utazott x ezer kilómétert? Hiszen a magyar termék helyben van. Nem a vásárlókat kell ösztönözni, és nem a vásárlókban kell BŰNTUDATOT teremteni, hanem meg kell nézni, mi okozza az árrést. Az árrést pedig a következők okozzák:

1, magas adók

2, a magyar gazdák is többre tartják terményeik értékét, mint amennyit a piacon érnek (ld. megéri nekik inkább a csatornába önteni a tejet, minthogy piaci áron eladják. Akkor inkább csináltak volna sajtot vagy tejet belőle, de nem, a csatornába önteni "jobban megéri". Na persze)

Ne nekem, a vásárlónak kelljen támogatnom egy versenyképtelen terméket, csak azért, hogy a gazda megéljen. Nekem is szűkös a pénztárcám. A kormánynak kellene itt segítenie, és nem a vásárlókra hárítani a felelősséget.

Az EUnak az lehetett vele a baja, ami nekem is: gyakorlatilag ez a reklám a lakosság érzelmi zsarolása. Tessék eladható terméket gyártani, és ne elvárni a lakosságtól, hogy a drágább terméket vegyék, csak azért mert magyar.

2011. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*sajtot vagy túrót
2011. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

09:43


"Én inkább azt kérdezem: miért drágább a magyar termék mint az, ami már utazott x ezer kilómétert?"


Pl. a tejtermékek selejt kategóriás, otthon eladhatatlan részét jobban megéri a németeknek némi ráfizetéssel itt eladni, mint egyszerűen kiönteni.

2011. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Az EUnak az lehetett vele a baja, ami nekem is: gyakorlatilag ez a reklám a lakosság érzelmi zsarolása."


Az EU-nak az volt a baja, hogy a reklám szembemegy a nyugati érdekekkel, amiknek a képviseletére az EU szolgál.

2011. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"a tejtermékek selejt kategóriás, otthon eladhatatlan részét jobban megéri a németeknek némi ráfizetéssel itt eladni"


Legalább ne mondj valótlant!!!Hol kapsz te selejt külföldi terméket? Hol láttál ilyet? Miért akarod elhitetni hogy a magyar termék csakis kiváló lehet?

2011. dec. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"én már 12 évesen megmondtam, hogy az euhoz nem szabad csatlakozni!"


Okoska! És ha nem csatlakoztunk volna az EU-hoz akkor jobb lenne? A drága magyar terméket vennéd a kevés pénzből? És hova a fenébe adnád el a drága magyar terméket, hol lenne piaca? Nehogy már a magyar gazdaság a világpiacon megéljen!

2011. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!