Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Devizahitel: vissza nem...

Devizahitel: vissza nem térítendő támogatást adhat a munkáltató?

Figyelt kérdés
Mit jelent az hogy vissza nem térítendő? Azt, hogy lényegében a munkáltató fizeti ki a munkavállaló tartozását, és nem kér érte cserébe semmit sem? Bocsánat ha butát kérdeztem, de nem értem ezt a vissza nem térítendő dolgot.
2011. dec. 27. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam. De a vissza nem térítendő azt jelenti,hogy nem kell visszafizetned. Nem hiszem,hogy van olyan munkáltató,aki ajándékba ad ekkora összeget. Legfeljebb a parlamenti képviselőknek,vagy a polgármestereknek ad majd az állam. Feltéve,hogy Fideszesek.
2011. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti, hogy pl. béren kívüli juttatásként nem üdülési csekket vagy ételutalványt ad, hanem ezt. Vagy év végi prémiumnak. De szerintem sem sokan fognak ilyet kapni. Max. a felsővezetők, országgyűlési képviselők. Megint egy remek intézkedés a gazdagok javára.
2011. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egyik rendőr ismerősöm megkapta! Nekem nincsenek hitel gondjaim, ugyanis hitelem sincs. Tehát jól értettem hogy "ingyen" kapják a csókosok. Azt a leborult szivarvégét! Ezek nagyon durva dolgok!
2011. dec. 27. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy Fideszes országgyűlési képviselőkön kívül senki sem fog ilyet kapni.
2011. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az egyik rendőr ismerősöm megkapta"


És szerinted neki ki a munkáltatója? Elvégre jó példát kell mutatni és kit érdekel, ha ez is a közösből megy!


Érdekelne, hogy hány vállalkozó lesz olyan rendes és kifizeti az alkalmazottja helyett a tartozást. Persze ezt sohasem fogjuk megtudni. Kedvező statisztikát gyártani pedig bármikor lehet és erről is kiderül majd, hogy itt egy újabb magyar sikertörténet.

2011. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pár állami főnökkel rendelkező megkapja ,meg pár rendesebb multinacionális cég kicsengeti a hiányszakmás szakembereinek,vagy nem dolgozol kolopelének a mintafőnöknek.:)


De hogy te ha nem ezekbe a körökbe tartozol [nem a kérdezőnek szól] akkor aligha élhet senki eme nagyszerű vissza nem térítendő alkalommal.

2011. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
senki helyett bárki...
2011. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!