Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a kuruc. Info-nak az...

Mi a kuruc. Info-nak az e-mail címe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott van a honlapon. Viszont nem reagálnak rá. Én is írtam már nekik.
2012. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

E-mail: szerk@kuruc.info


Ezt egyébként úgy lehet megkeresni, hogy megnyitod a honlapot és ha nincs szem előtt az e-mail cím, akkor lemész a lap aljára, ott van egy olyan menü, hogy "Impresszum" - na, erre kell rákattintani.

2012. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

E-mail: szerk@kuruc.info


Alul az Impresszum link alatt van

2012. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs. már előttem leírták :)
2012. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi...ezek szerint vak vagyok, mert vagy 2 órán át kerestem, de nem találtam meg
2012. jan. 3. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Két óra?! Az igen! De amúgy ezek nem reagálnak. Én is írtam már nekik (nem ellenvéleményt, mielőtt bárki ezt hinné), Jobbiknak is írtam támogató üzenetet, mégse válaszoltak. Ezek le se tojnak sztem.
2012. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem annyi információt kell feldolgozzanak, hogy nehéz minden e-mailre odafigyelni, még ha idegesítő is néha. Ne feledjük, hogy nem úgy működnek, mint ezek a nagy hátszelű, "állami" tévék, és egyéb médiumok,hanem sokszor saját energiából, időből fektetnek bele a szerkesztők (habár az utóbbi időben megtérülni látszik).
2013. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!