Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mai magyar politikának...

A mai magyar politikának köszönhetően körülbelül mennyien lehetnek a bevándorló "gyarmatosítók" hazánkban?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, folyamatosan költöztetik be őket.
2009. máj. 23. 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
nem tudom, kiket értesz a bevándorló gyarmatosítók alatt... biztos én vagyok a tudatlan, de felvilágosítanál?
2009. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Annyian, amennyit az egyes összeesküvés-elmélet-hívők feltételeznek, attól függően, hogy épp melyiket kérded.
2009. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Legalább 20000000-an, csak jól eldugták őket amíg a terv nem ér a végső fázisához. Jól nézz körül a környékbeli elhagyatottnak tűnő területeken, ott is biztos találsz kolóniákat.


(nagy az Isten állatkrtja, és alacsony a kerítés)

2009. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Gyarmatosítok alatt azokat értem, akik chipkártyás lakóparkokban, biztonsági őrök védelme alatt élnek, és egyazon hitközséghez tartoznak, akiknek semmilyen kapcsolatuk nincs az ezer éve itt élő emberekkel, és nem is akarnak kapcsolatot velük, akik mindenben csak a profitot látják, akik még a vízkészleteinkre is rátennék a kezüket, akik egy-egy országgyűlési választás alkalmával ezrével landolnak a reptéren, majd a leszavazás után eltávoznak egyazon közel-keleti államba. Lehet úgy tenni,mintha ezek a dolgok nem léteznének, vagy összeesküvés-elméletek lennének, de ha a cinizmust félreteszed és kinyitod a szemedet láthatod, megértheted...
2009. máj. 23. 15:37
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező!


Bocs, de Te beteg vagy!

2009. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

Jól van fiam, menj vissza, már várnak az ápolók...


Miért nem lehet egyenesen rákérdezni, hogy mennyi zsidó van Magyarországon? Ha így kérdeznéd, akkor senki se nézne hülyének. Amúgy fogalmam sincs, én életemben talán kettővel találkoztam Magyarországon, és őszintén szólva nem is érdekel. Azonban én is örömmel venném ha mindegyik elmenne Magyarországról. No nem azért amiért Te, hanem azért, hogy megnézzem utána kire fognátok ha továbbra se jönne el a Kánaán. Egy személyes jótanács még a végére: szerezz egy csajt/pasit, és életet magadnak, akkor talán értelmes dolgokkal foglalkoznál, és nem az összeesküvés-elméleteiden filóznál.

(remélem azért jövőre a választások előtt már két hónappal kiköltözöl Ferihegyre, hogy lebuktasd a sok választásra igyekvő zsidót)

2009. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem értetted meg miről is van szó. Senkit nem érdekel számszerűen mennyi zsidó van Magyarországon. Attól, mert valakinek zsidó származása van még lehet jó magyar ember, mint ahogy erre rengeteg példa is van. Valószínűleg te nem mész ki emberek közé az utcára, csak otthon ülsz a géped előtt és onnan mondasz okosakat, ha életed során csak két zsidó emberrel találkoztál. Senki sem mondta hogy menjenek el az országból, amit csinálsz tipikus csúsztatás ami ma annyira jellemző egy bizonyos 1%-os támogatottságú pártra. Az általad emlegetett Kánanán (ki beszélt itt ilyenről egyáltalán)el fog jönni velük, vagy nélkülük, mert a magyarság ki van erre választva. Ezt nem én találtam ki egyszerűen meg van írva a sorunkban. És ha már a személyeskedésnél tartunk, köszönöm szépen egy nagyon boldog párkapcsolatban élek több éve, valószínűleg ellentétben veled, kedves válaszoló, aki homokba fugod a fejed olyankor amikor valaki olyan dolgokat lát, amiről neked fogalmad sincs, vagy tudatosan nem akarod észre venni. (remélem magadra zárod az ajtót otthon, fogadsz magadnak őröket, és bár soha semmilyen támadás nem ért, fasisztázz, nácizz, rasszistázz mindenkit aki másként gondolkodik, mint ahogy te...) A stílusodról, meg csak annyit hogy tipikusan az a lekezelő, felsőbbrendűséget árasztó és lenéző mely annyira jellemző a hozzád hasonló gondolkodásúakra.

Ja, és el kell, hogy keserítselek, nem néznek hülyének az emberek, mert egyre többnek nyílik ki a szeme, de te valószínűleg ilyenekkel sem találkoztál még életedben...

2009. máj. 23. 17:17
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

Tulajdonképpen miért is pont ide hozzánk akarnak költözni a zsidók? Mert ez annyira jó hely? Vagy mert mi vagyunk a világ közepe?


Biztos nehéz elhinni, de nem Magyarország a világ közepe. Sőt a világ összes zsidója sem azon töri a fejét, hogy vajon hogy szerezhetné meg Magyarországot. Gondolj már kicsit bele mielőtt ilyeneket mondassz, attól, hogy a Kuruc.info meg az egyebek ilyenekt írnak, attól még nincs így!


Senki nem fasisztázott, nácizott, rasszistázott téged! Csak egyszerűen hülyeséget beszélsz és nincs igazad! Van ilyen!


"Az általad emlegetett Kánanán (ki beszélt itt ilyenről egyáltalán)el fog jönni velük, vagy nélkülük, mert a magyarság ki van erre választva. Ezt nem én találtam ki egyszerűen meg van írva a sorunkban."


Meg van írva a sorsunkban? Ezt honnan veszed? Ki lett választva? Sajnálattal közlöm még mindig, hogy nem mi vagyunk a világ közepe, nem mi vagyunk a kiválaszott nép stb. Nem, nem is a zsidók, ilyen nép ugyanis nincs!

2009. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a zsidóknak kicsit több pénze, hatalma és befolyása van, annál hogy ezresével kelljen idejönniük szavazásokkor! Szerintem (az összeesküvéselméleted szerint) nem tudnák elintézni a zsidók, hogy az SZDSZ bejusson a parlamentbe, ha ez lenne a fő céljuk? Nem tudnának annyit csalni? Pedig a fő céljuk Magyarország elfoglalása, ennyit gondolom azért el tudnának intézni.
2009. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Valamit mégis tudsz.Valóban itt van a Világ közepe, ugyanis itt található a Föld szívcsakrája, ami azt jelenti, hogy a Világ szíve itt található. Nem tudom tudtad-e,hogy amikor itt járt a Dalai Láma (aki az egyik legfőbb spirituális vezető)az első útja Dobogókőre vezetett, ahol a Földért imádkozott. És abban is igazad van, hogy ez a legjobb hely a Földön. A Kárpát-medence édesvízkészlete világviszonylatban is jelentős, és most amikor minden a globális felmelegedésről szól a víz értéke nagyon is megnő, előbb-utóbb vetekedni fog a arany árával. A Kárpát- medence ezen kívül az egyik legbiztonságosabb hely a világon, katasztrófáktól mentes övezet.(nézd meg mi folyik a világban, földrengések árvízek, tornádók, természeti katasztrófák...) Nos, ez az az ok, ami miatt rá akarják tenni a kezüket a bizonyos gyarmatosítók mindenre, földre, vízre munkaerőre. Lehet hogy a Kuruc.info is ír ilyeneket, de emellett rengeteg könyv is szól ezekről a dolgokról! Azért mert nem tudsz róla még lehet így...

Csak szerinted beszélek hülyeségeket, és csak szerinted nincs igazam, de ne haragudj meg érte, a véleményed egyáltalán nem érdekel.

A sorsot nem választhatja meg az ember, ebben az a pláne, hogy előre le van játszva..Tudsz rajta kicsiket igazítani, de az irány és a cél adott.És sajnállattal kell közölnöm nekem is, hogy akár tetszik akár nem van kiválasztott nép, és ez épp a magyarság. Ezt lehet elhinni, tagadni, attól még tény.

Én a részemről lezártnak tekintem ezt a "vitát", nem azért vagyok itt, hogy megváltoztassam a gondolkodásodat, az idő választ fog adni minden kérdésre.

Van egy csomó nagyon jó könyv ezekben a témákban, amelyek ezeket a kérdéseket feszegetik. Ajánlom figyelmedbe ezeket, bár a "main stream" könyvesboltok polcain nem fogod megtalálni, ugyanis ezek nem valami ponyva, sláger, bulvárkönyvek.

Szép napot állampolgár!

2009. máj. 23. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!