Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem szánalmas, hogy a kurucon...

Nem szánalmas, hogy a kurucon a hozzászólók egy része lezsidózza és ócsárolja az Etiópiában meggyilkolt magyar áldozatokat?

Figyelt kérdés

[link]


Kommentek innen származnak:

[link]

[link]


2012. jan. 20. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na közben azért én beleolvastam a kommentekbe és szép számmal vannak ott normális emberek is akik kioktatják ezeket az undorító hozzászólókat.
2012. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért naivak se legyünk. Fájdalmas, persze, hogy tudós magyar emberek haltak meg. Nincs drágább az emberi életnél. De azt se szeretem, ha hülyének néznek és azt próbálják nekem bebeszélni, hogy éppen most, polgárháborús körülmények között kellett nekik vulkáni tevékenységet vizsgálni. Ha egyenesen kivégzésre került sor, annak nyomós oka volt, ha nem is értünk egyet vele.
2012. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerinted meg kellene várniuk amíg vége a háborúnak? Etiópiában mindig! háború van.
2012. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!