Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megbolondult a világ?

Megbolondult a világ?

Figyelt kérdés

Nekem ebben az évben az az érzésem, hogy minden a feje tetejére állt.

Magyarországon égetik az EU-s zászlót, és egyáltalán nem félnek a következményektől.

Romániában a tüntetők már azt sem tudják, hogy miért tüntetnek. Szerintem, ha valaki kimenne Bukarestben és azt hirdetné a tüntetők között, hogy azért élnek rosszul Havasalföldön és Moldovában, mert ők kell eltartsák Erdélyt, amilyen hülyék még el is hinnék, és követelnék a román kormánytól Erdély kilökését.

Amerikában az egyik nap tüntetnek azért, hogy zárjon be a wikipedia, mikor meg bezárt, akkor egy csapat elkezdett tüntetni, hogy nyíljon meg a wiki.

A szerb elnök kapott egy telefont az USA-ból, hogy kifogják csinálni.

A hülyeség terjed, már Lengyelországban is égetik a zászlót, és ők sem tőrödnek a következményekkel.

Lepotyogott az égből az orosz műhold, minden ország azt hitte, hogy reá fog esni.

Az olasz kapitány megy el elsőnek a hajójáról.


Ezt azért gondolom:

1) A Jobbik sokkal óvatosabb szokott lenni.

2) A románok csak akkor tüntetnek, ha valamilyen nem román a fülükben ordítja a helyzetüket

Soha nem jutott volna nekik eszükben az, hogy fellázadjanak a kommunizmus ellen, ha Tőkés László nem nyitotta volna fel a szemüket.

Soha nem akartak volna elszakadni Magyarországtól, ha az osztrákok nem hangolták volna ellenünk.

Hiába a puliszka nem robban.

3) Amerikában felesleges tüntetések.

4) no comment

5)



2012. jan. 21. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Humor kategória --> arra.
2012. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Bocs, ezt nem viccnek szántam. Megfelelőbb kategóriát meg nem találtam.

Én mindig azzal fekszem le aludni, hogy milyen hülyeség fog holnap történni. (ha tetszik, hívd szokatlannak)

2012. jan. 21. 20:03
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek veled kérdező.
2012. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Ezekre jó lenne tudni a választ!

Gondolj bele..még csak 20 nap telt el ebböl az évből és mennyi dolog történt már.

Mi lesz később?

2012. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ma a lengyelek is eu-s zászlót égettek
2012. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Első, neked ebben mi a humoros?!

Sajnos én is észrevettem, hogy rohamosan kezednek egyre jobban megbolondulni az emberek.De ez nem valami misztikus jelenség, ehhez sok kis apró dolog vezetett az idő folyamán.A kapzsiságnak, harácsolásnak, igazságtalanságnak, egyenlőtlenségnek kezd beérni a gyümölcse.Ezek a dolgok kisebb-nagyobb mértékben minden országban jelen vannak.

Egyébként kisebb közösségekben is észrevehető, hogy egyre feszültebbek az emberek.

Én a magam részéről elhatároztam, hogy minél nagyobbak a gondok, megpróbálok annál nyugodtabb és józanabb lenni.Sajnos, ez nem megy egyik percről a másikra, de a legjobb megoldásnak gondolom.

2012. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

"Soha nem akartak volna elszakadni Magyarországtól"


ööö a románok mikor szakadtak el Magyarországtól? :D

2012. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon égetik az EU-s zászlót, és egyáltalán nem félnek a következményektől."


Milyen következménytől, eltekintve a köztisztasági szabálysértésért kiszabható bírságtól?


"Romániában a tüntetők már azt sem tudják, hogy miért tüntetnek."


Viszont tudják, mi ellen. A kókaista reformok ottani megfelelői ellen.


"Amerikában az egyik nap tüntetnek azért, hogy zárjon be a wikipedia, mikor meg bezárt, akkor egy csapat elkezdett tüntetni, hogy nyíljon meg a wiki"


Lehet, hogy az amerikaiak sem tökegyformák? Lehet, hogy ők is emberek eltérő véleményekkel és értékrenddel?


Akkor tényleg nagyot változott a világ, mert eddig a hozzád hasonlók mindig azt képzelték, hogy a Magyarországon kívüli világ egyetlen nagy közös aggyal rendelkezik. (Azt mondja a külföld, mit szól a külföld, a külföld szerint, a külföld szemében...)

2012. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

"Magyarországon égetik az EU-s zászlót, és egyáltalán nem félnek a következményektől."


Ebben mi a megbolondulás? Nálunk még a polgármesteri hivatalból is kitakarították. Ilyesmit épelméjű ember ki sem tűzne.

2012. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azért szerinted is szokatlan tevékenységek.

Romániában csak az első napon tüntetek azért, de tegnap előtt Bukarestben már egyáltalán nem szidták a vezetőket, csak egymásnak meg a rendőröknek mondták, hogy muie. Verték egymást és a rendőrséget.

2012. jan. 21. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!