Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek egyszer visszakapj...

Szerintetek egyszer visszakapjuk az trianonkor elcsatolt területeket?

Figyelt kérdés
Remélem testvéreim :'(

2012. jan. 23. 19:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon remélem hogy soha.
2012. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
32%
Meg amúgy is milyen alapon kapnánk vissza?
2012. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%

Ha sikerülne itthon rendet rakni akkor talán... Én is remélem!


Hiszek egy Istenben, Hiszek egy Hazában, Hiszek egy Isteni Örök Igazságban, Hiszek Magyorország Feltámadásában!


Ámen.

2012. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Én nem hiszem. Eleve csak a probléma lenne vele. A nyakamat rá, hogy a szerbek vmilyen ETA/IRA szerű dolgot szerveznének. Nekünk meg pont az hiányzik, hogy őrült rácok robbantgassanak Budapesten.
2012. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
Miért jár ide ennyi magyargyűlölő?
2012. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 tetro ***** válasza:
46%
Meg minek? Mármint az igazságérzetünket, meg hogy megsértették a szuverenitásukat... Értem, fájó, de 90 éve. A területeken többségén már nem csak magyarok élnek. Ráadásul egy csomó gazdaságilag elmaradt terület. Mit kezdenénk most vele?
2012. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

MENJEN



A matricákon ábrázolt Nagy-Magyarország irreális, de bizonyos szinte teljesen magyar lakosságú települések hovatartozásának felülvizsgálata még megtörténhet.

2012. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Vissza hát! De nem k.rvaanyázással. Szerintem lehetne kezdeni valamit a dolgokkal, de nem ám úgy, hogy bepattanunk tankjainkba és rommá lojuk Pozsonyt/Bukarestet/Belgrádot/stb, hanem ésszel és kompromisszumokkal. De a legtobb "revizionista" tudománya megáll ott, hogy "vesszen trianon", meg stb.
2012. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 tetro ***** válasza:
59%
Szerintem, amikor elkezdesz zsidózni, azzal megmagyarázod, hogy miért érdemeltük meg ezt a sorsot.
2012. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%

Kétlem, hogy visszakapnánk, de lassan nem lehetne inkább a múlton való rágódás helyett a jelenlegi problémákkal foglalkozni?

Trianon megtörtént, ez van. Attól, hogy ennyi év után is lázadoznak az emberek nem fog megváltozni a dolog 1-2 nap alatt. (De évek alatt sem valószínű.)

2012. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!