Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik elüldöznék a külföldi...

Akik elüldöznék a külföldi multikat, nagyvállalatokat azok, hogyan képzelik el a magyar gazdaságot?

Figyelt kérdés
Tehát kiűzzük a multikat és a külföldi nagyvállalatokat. Bocsássatok meg, ha rosszul tudom, de én úgy hallottam a jobbikosoktól, hogy ez után az arabokkal, oroszokkal és kínaiakkal üzletelnénk főként, ott szereznénk piacokat. De ezt, hogy, milyen jogon, mi alapján? Nekik is vannak ám multijaik, nagyvállalataik akik szépen be szeretnének jönni a nyugatiak helyett. Vagy ez, hogy működne? Ott szerzünk piacokat, oda exportálunk, oda mennének magyar vállalatok és visszafelé ez már nem működik, vagy hogy gondoljátok?
2012. jan. 31. 15:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Juhééé maffiózók leszünk mi is!!! :) :D
2012. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Jobbikosokkal felesleges vitatkozni.
2012. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

..nem üldözné őket senki sehova, maguktol mennek ha kicsit kevesebb pénzt kénytelenek zsebre tenni mert nem engednek meg nekik mindent, az arabok meg ide se jönnének mert náluk ócóbb a munkaerő az árujuk egy részét persze hoznák ahogy a nyugatiak is de azt meg nem kötelező megvenni ha van jobb alternativa...no persze gondoskodni kellene róla hogy legyen

..meg hogyhogy milyen jogon , miért a nyugati cégek milyen jogon vannak Mo.n?

2012. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

majd termelünk jó sok szabolcsi almát, odamegyünk az oroszokhoz és azt mondjuk nekik hogy vegyék meg, annak ellenére hogy 3-szor annyiba kerül mint az ottani alma.

A másik hogy jön egy nagy fagy és elfagy az összes almánk, majd fankadelit énekelve halnánk meg.

2012. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha valaki olyan korcsot hallgat mint fankadeli annak tényleg fagyjon el az összes almája!
2012. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
A jobbikosok idióták! Csak egy kampánypárt az egész. Szakértők kellenek, mint a Munkáspárt 2006ban
2012. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Na, a Munkáspárt centire a Jobbik szintjén van. :D
2012. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Bár nem tartozik a kérdéshez, de hamár felhoztátok ezt a sügért leírnám a véleményem.


Hogyaszongya: NEMZETI REPP!


Mi van??? A rap mint nemzeti műfaj? Magyarországon? Lehet, hogy nemzeti műfaj Bronxban sőt még talán Jamaicán is annak minősül, de árulja már el nekem valaki, mitől nemzeti a repp Magyaroszágon?


Anyámba a jóistent! Az ilyenektől össze tudnám karmolni magam, pedig ha valaki, én aztán nemzeti vagyok!

2012. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Multik nélkül nincs élet? Ma is tanultam valamit:))
2012. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, egyszerűbb megvenni az olcsó szar selejtet, mint házilag megtermelni a jót.
2012. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!