Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha gyurcsány merénylet áldozata lenne?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 08:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%

Én minden gazembert száműznék Kínába, egy nem mocskolnám be a kezem a posztkomcsi vérükkel, kettő ott még érvényben a halálbüntetés állami vagyon elherdálása elsikkasztása esetén is.


ha demokráciát hazudtak, akkor legyen abban a vagyonelkobzás és száműzetés is benne szerepelt.

2012. febr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
27%

Had hulljon a férgese.

De ez még inkább vonatkozik Orbánra is, mert neki most 2/3-a van és azzal bármit megtehet és annak az ellenkezőjét is.

2012. febr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
0%

Egyszerűen csak tudomásul venném, mint a többi (sok-sok) rendőrségi közleményt.

Különben meg ki az a hülye, aki egy jelenleg "még a kispadon sem ülő" politikus-ripacsot öl akkor, amikor a "sztárcsatár" politikus-ripacs épp a pályán van (és így jó célpont)?!?!?

2012. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Evans Dávid válasza:
58%
Hasznos a haragot kibeszélni, de szerintem ezt az oldalt nem ilyen kérdésekre kéne használni - ha alaposan, normálisan lenne szerkesztve, már leszedték volna róla ezt a kérdést. Valakinek a haláláról álmodni nem szép dolog, akárkiről volna szó.
2012. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
6%

Menjenek Észak-Korába,


Egyébként Gyurcsány nem sok vizet zavar.....

2012. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 zeronibble ***** válasza:

Teljesen elképednék. Úgy értem, álló célpontnak se a könnyebbek közül való: hiába magas, ha keskeny. És ez mozog, állandóan és kiszámíthatatlanul! :)


Full komolyan: az lenne a reakcióm, hogy jó, jó, még!

2012. febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%

Pezsgőt bontanék!


az előttem válaszolóknak pedig egy kérdés:

Mi van veletek emberek? Ha ez a kérdés pár éve hangzott volna el mindenki imádta volna, most meg mindenki az Orbánnal jön. Az, hogy találtunk a házban egy nagyobb legyet még nem jelenti azt, hogy a kisebbet nem ütjük agyon.

Remélem hogy majd eljön az a nap, amikor minden görénynek vállalnia kell a felelősséget a tetteiért, én vállalkozó vagyok, és aznap ingyen fogom adni a kötelet.

2012. febr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Meglepődnék, mivel most nem az ő keze ér bele a mézesbödönbe. Ha valaki nagyon el akarta volna tenni láb alól, már megtette volna. Orbánkirály elleni merényleten már nem csodálkoznék annyira.... Az ország elleni kártevésben mindkettő jelesre vizsgázott.
2012. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem siratnám meg. De azzal is kiegyeznék ha börtönbe kerülne. Mondjuk ha másért nem, Sukoróért nem 100 millió pénzbüntetést kapna, amit majd zsebből kifizet, hanem mondjuk két év letöltendőt. Legalább azt kapja már meg , amit Geréb Ágnes kapott igazságtalanul. De ha közérdekű munkára ítélnék, az se lenne rossz. Ha már mindenáron Miskolcra akar menni, akkor menjen utcát seperni.
2012. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Árpi4 ***** válasza:

Neked mennyi idő kell hogy megértsd: már Orbán kormányoz ? És a szocik bűne az volt, hogy hagyták hogy vagyonhoz jussatok ! (lakáshoz jutási támogatás , 35%-os életszinvonal emelkedés...)

Ha ez bűn volt, akkor add szépen vissza amit kerestél ! Meg a kocsidat, és a lakásodat !

És még valami: szerintem már Orbán gazdagabb ! És ott kereskedjél...

2012. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!