Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Bkv és a Máv is követi a...

A Bkv és a Máv is követi a Malévet? Csődbe mennek?

Figyelt kérdés
Mivel a milliárdos veszteség és az óriási lopás ott is megvan?!

2012. febr. 7. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert más kategória, de nézd meg a többi 50 ilyen kérdést, hátha mást írnak.
2012. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem mehetnek csődbe, mert nincs alternatívájuk.
2012. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tetro ***** válasza:
szerintem a két dolog sehogy sem kollerál egymással
2012. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, hogy csődbe mennek, mert akkor talán kikerül az állam kezéből a tömegközlekedés, és olyan cég(ek) jön(nek) a helyükre, akik adnak is valamit a pénzünkért...
2012. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Reálisan nézve: Politikailag nem mehetnek csődbe. De én is azt mondom hogy nem kéne mrd-okkal dotálni évente, ebből látszik hogy az állam rossz gazda. CSak mostanában divat államosítani: MOL, nyúgdíjpénztárak, Fradi...
2012. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetris ***** válasza:
Ma a villamoson becsületes utazóként szerettem volna érvényesíteni a jegyemet. Nem nyomtatott rá semmit. Hát bizony, már tintára se telik nekik.
2012. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is remélem, hogy tökre mennek! Nem a közösségi közlekedés a fő profiljuk, hanem az állami pénzek elsikkasztása!
2012. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A közösségi közlekedés a világ minden táján gyk. veszteséges lenne állami támogatás nélkül. Az már más kérdés, hogy a BKV-ból sokat ki is lopnak.


A költségvetése 120mrd, a jegybevétel 50. Nyilván nem lopnak el 70 milliárdot, egyszerűen ennyibe kerül működtetni.

2012. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Nyilván nem lopnak el 70 milliárdot"


Szerintem 10-12 milliárd nyomtalanul eltűnik!

A bkv március végére működésképtelen lesz! (ha nem változik valami)

2012. febr. 8. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!