Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kezeli természetesnek...

Miért kezeli természetesnek az RTL Klub, hogy stohl február 4-én szabadul?

Figyelt kérdés

Emlékezetem szerint Stubeczky Sarolta 10 hónap, letöltendő börtönbüntetésre ítélte, azzal a kiegészítéssel, hogy legkorábban 5 hónap elteltével bocsátható szabadon.

Érzésem szerint attól, hogy a média jófiúnak állítja be, még nem biztos, hogy mint fogva tartott, száz százalékban megfelelt azoknak a feltételeknek, hogy a kiszabott büntetés felének letöltése után szabadon "kell" bocsátani.



2012. febr. 23. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Február? Ezt gondold át...
2012. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
szerintem hamarabb fog...
2012. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem érdekel a retekklub.
2012. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Március! Ennyit én is tévedhetek.
2012. febr. 23. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert természetes! Nem is gázolt el senkit ezidő alatt a börtönben, tehát jól viselkedett.
2012. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Mert jól viselkedett a börtönben ezért is engedik ki hamarabb.
2012. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

azért mert tudják hogy nem egy elvetemült bűnöző,nem piszkálja a többi elítéltet nem erőszakol meg senkit nem vágja el senki torkát a csomagjáér stb,és ha ezeket nem teszi akkor megkapja a kedvezményt.

amúgy meg amit csinált más nevetve felfüggesztik vagy próbára bocsájtják,nagyon nagyon ritka amikor ilyenért letöltendőt kap valaki,azóta nem is egy hasonló eset törtrént ahol haláleset is történt,még is felfüggesztettel megúszta a tettes

2012. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!