Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a milla elcsalta az alternatív elnökválasztást?

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 22:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hogyhogy elcsalta? Valami link?
2012. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Két fordulós volt, mindkettőt Bartos vezette toronymagasan, majd a végén önkényesen megváltoztatták a szabályokat úgy, hogy gyakorlatilag Dopeman a vagy a harmadik (!!!) helyen álló Szelim nyerhette csak meg a választást.
2012. márc. 8. 22:44
 3/23 anonim ***** válasza:
A milla ezzel az alternatív elnökválasztással komolyan hülyeséget csinál, ettől nekünk még nem lesz jobb. De most már kezet foghatnak vele: http://www.youtube.com/watch?v=kRv1AXPCsxw
2012. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Hát ha úgy van, ahogy írod, az nagyon kiábrándító. Olyan jó lenne már hinni valakiben, valamiben, de nem, nem és nem! Mindig kiderül az újabb és újabb mozgalmakról és generációkról, hogy ugyanolyan kiábrándítóak, mint azok, akiket le akarnak váltani. Ebben az országban úgy tűnik, 100 évben belül nincsen remény. Most persze mondhatja valaki, hogy túlzó következtetést vonok le ebből a semmiségből, de hát mindenki tudja, hogy nem csak erről van szó. De ez is mutatja a helyzetet, mint cseppben a tenger.
2012. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Most miről van itt szó?
2012. márc. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

És akkor mi van?

Ez nem változtat semmin sem!

2012. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem változtat semmit, ez tény, ez egy poénos hülyeség volt, de attól függetlenül szánalmas, hogy ők akarnak sajtószabadságot, demokráciát és még ezt a kis hülyeséget is elcsalják.
2012. márc. 9. 14:15
 8/23 anonim válasza:
100%

Én nagyon felvagyok háborodva. Csodálkoznak hogy a kormány nem veszi őket komolyan?? Egyébként a vizeletivó Bartos sem volt egy főnyeremény, és Dopeman sem mindkettővel csak magát járatja le a milla. Szánalmas amit művelnek, mikor a szabályokat meghallottam én is nagyot néztem, hogy ezt mégis hogy?!

Dopemanre a kutya se kíváncsi már, így szerez egy kis hírnevet hogy a Milla győztesnek hirdette ki, legalább addig ír róla a sajtó... A millának meg "menő" hogy a dopeman, egy "sztár" lett az elnök. Erről ennyit, szánalom.

2012. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Bartos Cs. István toronymagasan vezette a szavazást, aztán...

Beszéljenek helyettem az újságírók. Jómagam is szavaztam a Nagy Bartosra, de sajnos hiába...

[link]

[link]

[link]


[link]


Jó böngészést!

2012. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ja és még ez foglalja össze a legjobban.

2012. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!