Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok,100 E. Ft-os...

Mit gondoltok,100 E. Ft-os fizetésből meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, 100 E. Ft-os fizetésből meg lehet élni, ha pl van egy családja az embernek, és 2 gyereke, valamint talán a feleség is dolgozik, és még az ő bére is hozzáadódik az enyémhez????Tudom, hogy nem valami sok...

Mennyi most az átlag fizetés kb?


2010. jún. 16. 07:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy az átlagfizetés Magyarországon 140 ezer Forint.

Én erre azt mondom, hogy menjenek a jó k..va anyjukba...


A válasz a kérdésedre, hogy elég nehezen lehet. Főleg, ha a gyerekek iskolába járnak már, akkor nagyon sok kiadás van belőlük, mert az iskolák a szülőket akarják lehúzni pénzzel, mivel az állam nem ad nekik elég manit, meg amúgyis olyan világban élünk, hogy még akkor is lehúznának, ha lenne elég pénzük...

2010. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100 e nettó vagy bruttó?
2010. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Borsodban a fizetésnek is örülnek, nemhogy 100.000-nek. Én budapesti vagyok albérletben élek és van kocsim is, amivel dolgozok. Nekem 100.000 nagyon kevés lenne. Hitelem nincs, de szeretnék...
2010. jún. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
örülnék én ha 100 ezret keresnék
2010. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

kb 100 ezret kapnék kézhez....Nem tudom pontosan, hogy egy közrendvédeli rendőr mennyit keres.


Gondolkoztam még a készenléti rendőrségen is, elvileg ott kb 150-et kapnak...csakhát család mellet az elég húzós, mert akár 1 héten keresztül is szolgálatba helyezhetnek,ha valami nagyob megmozdulás van, én nem tudom.. ti belevágnátok???

Még csak jövő évben fogok érettségizni, és egy rendészeti szakközépiskolában szeretném folytatni tanulmányaimat.

Ja és még valami: Nem a pénzért szeretnék rendr lenni,hanem mert gyerekkorom óta vonz ez az egész dolog.



140 EZER ÁTLAG FIZU?!?!?! (Rosszul tudnak hazudni.....:S!

2010. jún. 16. 08:00
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A 140ezres átlagfizuban benne vannak a többmilliós fizetések is. Ha a 10000 legmagasabb fizetést nem számolnánk bele, valószinűleg a 100-at sem érné el az átlag.
2010. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondják, hogy az átlagfizetés Magyarországon 140 ezer Forint.

Én erre azt mondom, hogy menjenek a jó k..va anyjukba...

"


Igazuk van, bár érthető a reakció, ugyanis a fizetések átlaga egy kedvelt félrevezetés.


A keresetek eloszlása lognormális eloszlást követ. A lognormális eloszlás átlaga mindig magasabb, mint a maximumának helye. Emiatt a fizetések átlaga is jóval magasabban van, mint az a fizetés, amit legtöbben keresnek.

2010. jún. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Jézusom. Sorry, de rendőr ne legyél. Keress inkább tisztességes munkát.....
2010. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

Akinek a rendőri munka nem tisztességes,az a bűnözöket pártolja,vagy maga is bűnöző.

Sokan élnek meg (felénk legalábbis) ennyi fizetésből. Egy MÁV jegyvizsgáló 30 év szolgálat után kap havi 90.000.- nettót.

2010. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Bizony szerintem a rendőri munka nem tisztességes. Igaz általánosítok. Nem vagyok bűnöző, de több alkalommal volt szükségünk a rendőrség "segítségére". Egy folyamatban lévő rabláshoz riasztottuk a VII kerületi ( dózsa györgy úti ) a rendőröket a verseny utcai OMV kúthoz. 45 perc alatt értek oda. Addig gyakorlatilag a bűneset megtörtént. Ez csak egy a sokból ahol felsült a yard. Lehet, hogy egyedi az esetem, hogy csak pont akkor és csak egyszer, de számomra egy selejt szervezet.


peace all!

2010. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!