Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ukránok tényleg ennyire...

Az ukránok tényleg ennyire kegyetlenek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy a kérdésem nem rosszindulatú, tényleg érdekel! Bár lehet, hogy bennem csak ezek az ukrán esetek maradtak meg...


Nem tudom, emlékszik-e még valami arra a pár 15-25 éves fiatalra, akik levideózták, hogy embereket kínoznak és ölnek meg, fényképeket csináltak róluk, a terhes nőből kivágták a gyereket, állatokat kínoztak, stb. Ők ukránok voltak. És ez kb 2007-ben történt...

Most épp az UEFA-EB miatt irtják az utcán található kóbor állatokat (miért is kerülhettek az utcára?..) úgy, hogy mobil krematóriumokba dobják be őket ÉLVE!


Valahogy más országokról nem szólnak ilyen hírek, nem is emlékszem olyan brutális gyilkosságokra az elmúlt 10 évből, mint amiket az a pár ukrán fiatal"ember" elkövetett (pedig azért érdekel ez a téma).


Tehát a kérdésem adott! Tényleg így van, vagy csak én figyelek tudat alatt nagyon az ukránokra?


2012. márc. 26. 17:18
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Meg is találtam ezekről a gyilkosságokról szóló oldalt..

2012. márc. 26. 17:21
 2/10 tetris ***** válasza:
51%
Kíváncsi lennék azoknak a kegyetlen fiataloknak a szüleire, akik ilyen sátáni utódokat nemzettek.
2012. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Minden országban vannak ilyenek, nem szeretem mikor csak a kelet-európaiakat tartják barbárnak. Tény, hogy a gondolkodásuk más.

A kóbor ebeket el kell távolítani, bár a módszerrel nem értek egyet, úgy kéne csinálni, hogy a legkevesebb fájdalommal járjon. Mondjuk lőjék ki őket, persze ha a lakott területen kívül vannak.

2012. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyet ismerek az nagyon kegyetlen de nem hiszem hogy ebből lehet általánosítani...
2012. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is láttam hasonló videokat, ahol kutyát dobnak le emeletes ház tetejéről és részeg, alvó hajléktalant szurkálnak meg csavarhúzóval.
2012. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem már az a kulturáltság egy fokmérője, hogy nézek e ilyen videókat, amikkel egyébként tele van a net... De lehet én vagyok barbár és az ukránok a kegyetlenek...
2012. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

En nem mertem megnezni, szoval nekem ne.mond.


Amug mar 1 kisgyerek is meghalt a kuytaknak kirakott mergektol...

2012. márc. 27. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


jelezném, a linkelt cikkben nem Ukrajnáról van szó...

2012. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

"Nem tudom, emlékszik-e még valami arra a pár 15-25 éves fiatalra, akik levideózták, hogy embereket kínoznak és ölnek meg"


Amerikában sokkal több efféle perverz gyilkos van.


"Most épp az UEFA-EB miatt irtják az utcán található kóbor állatokat (miért is kerülhettek az utcára?..) úgy, hogy mobil krematóriumokba dobják be őket ÉLVE!"


Angliában évente fölöslegessé vált versenyagarak ezreit semmisítik meg brutális módszerekkel.


Tudod, a fejlett Anglia, ahol 400 éve nyírják a pázsitot, és még a fingjuk is kölniillatú, hiszen nyugatiak.

2012. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, az ukránok ilyenek. Elég primitív nép, illetve a beltenyészet és az alkoholizmus is megtette a hatását. Meg még szabadjára is van engedve ez a csőcselék. Oroszországban és Fehéroroszországban jobbak a körülmények és az emberek is.

Sok baj van a pravoszláv országokban, de, hogy ennyire szélsőségesen rossz legyen, mint Ukrajna, az nem szokás.

2012. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!