Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Maffiózó a szomszédom?

Maffiózó a szomszédom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mellettem lakik egy öreg "gazdag bácsi" ,már hosszú évek óta ismerem, de csak most figyeltem fel valamire.

Nem tudom hogyan deríthetném ki, de leírom amit eddig megfigyeltem, egy régi oldtimer mercije van, mindig öltönyben van, legtöbbször fehérben és kalapot is hord(mindig!) néha-néha jönnek hozzá más-más öltönyös emberek.Persze jó nagy autókkal szoktam látni őket (BMW X sorozat meg 7 es széria).Szoktak együtt szivarozni is.

Lehet hogy furcsán hangzik, de ez kemény 5 hónap munkája.

Valaki tudna mondani nekem egy értelmesebb magyarázatot ,mint hogy ő egy maffiózó?


2012. márc. 31. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy nyugalmazott politikus. De inkább maffiózó.
2012. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Maffiózó és még a régi vágású:))
2012. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Épülj be a családba Pedro!
2012. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem nem maffiózó, hanem a Szivarozó Öltönyös Gazdag Vén Emberek Klubja(SZÖGVEK) klubnak a tagja
2012. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha hosszú évek óta ismered, akkor hogy hogy csak most tűnt fel hogy "gazdag bácsi"? Honnan tudod hogy öt hónap alatt ért el idáig? Honnan tudod hogy nem örökölt? Tényleg nincs irigyebb a magyarnál! Egyébként meg ha tényleg maffiózó jobb ha nem ütöd bele az orrod, mert nagyon meg fogod járni.
2012. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 doboszoli ***** válasza:
Legjobban akkor jössz ki a dologból, ha eltartási szerződést kötsz vele.D)
2012. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerbusz kedves szomszéd!

Nem, nem vagyok maffiózó, akármennyire is akarod, hogy egy maffiózó lakjon melletted. Csak volt egy 4esem az ötös lottón, egy 5ösöm a hatos lottón és kaparóson is nyertem pár millát, + tudod hitel is létezik. Ha maffiózó lennék, lehet már egy kastélyban laknék...

Üdv.

2012. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bár lehet hogy akkor valamilyen olasz maffiavezértől örökölt , bár nagyon hülyén hangzik :/
2012. ápr. 1. 12:21
 9/11 anonim válasza:
A mi utcánkban is elég sok maffiózó lakik, ezt onnan tudom, hogy nagymamámnak mesélte egy idős bácsi, a szomszéd, hogy maffiózók. És nem nekünk van a leghosszabb utcánk...
2012. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 jin ***** válasza:

Na hagyju a magyar bümszervezeteket,nem érdemesek a maffia jelzőre,igazi maffiozokban van becsület és emberi érték!

Járj kicsit utána,Cosa Nostra is ilyem

Az eredeti maffiák Sziciliából,Nápolyból indult és csak olyan léphetet be akinek van olasz rokona!de legelőször belekellet születni,ezek csak enyhitések után jöttek létre!

2012. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!