Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mégis vannak fidesz közeli...

Mégis vannak fidesz közeli oligarchák vagy csak "véletlen" ez a földosztás?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 1. 12:55
 1/9 A kérdező kommentje:

Mint azt a lemondott államtitkár is mondta:

[link]

2012. ápr. 1. 12:57
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Persze, hogy van, de addig örülj, amíg nem az MSZP barátoknak osztják a földet, mert azok pár hazai csődbe viszem más befektetését, vagy foglalkozásom címere jól mutyizok oligarcha, de a legrosszabb haverjai a külföldi nagytőke, akik ha idejönnek sivatagig szívják majd a földeket helyi éhbér munkával. Örülj a kisebb rossznak.
2012. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdés nagyon egyszerűen kideríthető, meg kell nézni a száz leggazdagabb magyar listáját, és azt, hogy melyik irányba elkötelezettek inkább.

Azt mondjuk kizártnak tartanám, hogy a MAL vezér most hirtelen Fideszes lett, de a milliárdos Gyurcsányról vagy Simorról sem gondolnám.

Egy két név kellene ahhoz, hogy tudjuk, kit is értenek a Fidesz közeli oligarchákon. Amúgy azt gyanítom, hogy a felső középosztályra akarják ezt ráhúzni, de az még messze van az oligarcháktól.

2012. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
még jó hogy van, hogy lehet ennyire naiv kérdést feltenni? A 80% zsidesz egy ismert köztörvényes maffia, sintér egyenesen egy keresztapa kaliber.
2012. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

"Örülj a kisebb rossznak."


NEM, NEM ÖRÜLÖK NEKI!!!


Azt mondta Orbán, hogy Magyarország nem lesz többé következmények nélküli ország. Hát akkor ne legyen!

Tessék keményen büntetni a visszaéléseket - de ne csak a "másik" oldalét, hanem a sajátot is! A jogtalanságokat, a mutyizást, a korrupciót, nyerészkedést csak így lehet felszámolni. Amíg a saját oldal bármiért kivételezett helyzetben van, addig ezeknek soha nem lesz vége!


Pedro

2012. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedro, azt hiszed van tökéletes? Imádkozhatsz még.

Ha meg Orbánék mindent tökéletesen csinálnának akkor úgy hívnák, hogy Isten. Egyébként meg mindenki keresi a csomót a kákán, mert csak erre futja. Én komolyan örülök a kisebb sza*nak.

2012. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Örülj a kisebb rossznak."


Hát, nagyon örülünk. A Fidesz pont ugyanolyan mint az MSZP, sőt már ott tartunk, hogy felülmúlják őket. A fidesz sok olyat tett amihez még az MSZPnek se volt pofája.

2012. ápr. 1. 18:25
 8/9 Shai-Hulud ***** válasza:

#16:08

Azt hiszem, félreértettél. És kérlek, ne vedd támadásnak amit írok, nem annak szánom.


De tényleg az a véleményem, hogy nem szabad annak örülni, hogy "most kisebb sz@r van, mint eddig". Miért jó az, ha csak valamihez viszonyítva lopnak kevesebbet, vagy hogy valamihez viszonyítva kevesebb a korrupció???


Tudom, hogy nehéz megoldani, de akkor is törekedni kell arra, hogy ezeket a kétes dolgokat kiirtsuk. Naivitás lenne azt hinni, hogy ez valóban megoldható, de ettől még törekedni kell rá. És ebbe bizony bele tartozik az is, hogy nem dőlünk hátra elégedettem, hogy "jaj de jó, idén feleannyi mutyizás volt mint tavaly", mert ez csak önáltatás...


Keményen neki kell állni felszámolni a hasonló dolgokat. Azt is elismerem, hogy mindenki szeret a "másik oldal" portáján sepregetni, és természetesen a "másik oldal" visszaélései azok, amelyeket minél hangosabban kiabál szanaszét - ugyanakkor a "saját oldal" disznóságait mintha nem nagyon akarnák észrevenni. De szerintem ez egy alapjaiban hibás szemlélet, és pont a független külső szemlélőben váltja ki azt az érzést, hogy ezek is pont olyan tisztességtelenek, mint az elődeik voltak.


Igenis tessék észrevenni a "saját oldal" által elkövetett inkorrekt dolgokat is! Ha ez így lenne, bennem még elismerést is váltana ki a dolog, hogy "végre ezek olyan emberek, akik saját maguk közül is kivetik azokat, akik a saját hasznukat helyezték a közösség érdekei elé".


Lehet, hogy naiv vagyok, de szerintem ennek akkor is így kell(ene) működnie!


Pedro

2012. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szavazzatok a Jobbikra.
2012. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!