Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha én most a lottón nyernék 2...

Ha én most a lottón nyernék 2 milliáadr forintot akkor másnap a bankok sorra keresnének fel?

Figyelt kérdés
vagyis a bankok sorra keresnének fel a jobbnál jobb ajánlatokal meg kamatokkal? vagy igazábol, hogy van ez?
2012. ápr. 3. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalábbis fokozott érdeklődést tapasztalnál, az fix.
2012. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez megtörténne. Egyrészt azért, mert kb. 3-4 hét mire lezajlik az a folyamat, aminek a végén a Szerencsejáték Zrt. átutalja neked a megadott számlákra a pénzt. Másrészt a Szerencsejáték Zrt. munkatársait teljes titoktartás kötelezi, így senki nem szerez tudomást a személyedről, kivéve, ha Te nem úgy akarod, hogy hozzák nyilvánosságra a nevedet. De hidd el, nem akarod...
2012. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a nyertes nem hirdeti magát, mert veszélybe kerülhet. A nyeremény felvétele előtt meg pláne nem.

Másrészt ha bemutatod a nyertes szelvényt akkor meg kell adnod egy számlaszámot, ahova a pénzt kéred. Készpénzt nem adnak. Mire fizikailag hozzájutsz a pénzedhez, már bent lesz egy bankban. Akkor meg ki keresne meg téged és mi alapján?

2012. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Hát, szerintem a nyertes milliárdok családban maradnak. Nem hiszem, hogy bárki is nyerne a céget leszámítva.

Szerintem csalás az egész.

2012. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Treb ***** válasza:
100%

00:01


A cég azon nyer, ha megveszed a szelvényeket. Ehhez képest a nyeremény aprópénz, ha neked soknak is tűnik. Ha megnyered, megkapod.

2012. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre jó lenne valami bizonyítékot is látni, csak persze, aki nyer, az kussol, mert különben szétszedik darabjaira az ismerősök.
2012. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénzem lenne én tuti hogy csöndben maradnék.
2012. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!