Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Külföldön is ennyire lopják a...

Külföldön is ennyire lopják a színesfémet, mint itt?

Figyelt kérdés

Nem éltem még külföldön, ezért érdekel. Mert pl. Németországban azt tudom, hogy sokkal nagyobb a vasúthálózat mint itt. Ott is ugyanúgy lopják a síneket, felsővezetékeket, akksikat, mint itt? Meg pl. a köztéri szobrokat. Vagy ott nem vesznek át mindenféle kétes eredetű hulladékot?


Mert szerintem itt sem igazán a tolvajok a hibásak, hanem akik átveszik tőlük. Mert ha nem vennék át tőlük, akkor nem lenne érdemes ellopni. Vagy rosszul gondolom?



2012. ápr. 9. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyire.
2012. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ott is főleg a hazánkból elszármazott, erre szakosodott és itthon is ebből élő emberek lopják. Nemrég olvastam erről egy ujságcikket.
2012. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Németország nem egy ilyen következmények nélküli hely mint Mo.
2012. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-nak.


Kösz. Erre nem is gondoltam, hogy itt mindenki azt csinál, amit akar, mert semmi következménye sincs. Illetve minél nagyobban csinálod, annál jobb.

2012. ápr. 9. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hallottál a panziótulajdonosról aki 7 évet ült, mert ellenállt a védelmi pénzt szedőknek? :)
2012. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, erről nem hallottam.
2012. ápr. 9. 12:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Na a lényeg, hogy Magyarország a bűnözőknek a következmények nélküli országa. :)
2012. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
valószínüleg ott kevesebb a cigány mint szegény hazánkban, ebből én arra következtetek hogy nem, ott nem lopják ennyire
2012. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De azért annyira igen amennyire lopják.
2012. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nézz rá egy etnikai térképet, és ha sok olyan színű foltot látsz rajta, ami a térképmagyarázat szerint a roma etnikumot jelöli, akkor biztosra veheted, hogy a térség 100km-es sugarában színesfém nincs.
2012. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!