Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy nagyon...

Miért érzem azt hogy nagyon gáz az összeesküvés elméletekkel való foglalkozás?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről?
2012. ápr. 13. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Én azt gondolom, hogy némely összeesküvés elmélet mögött lehet igazság, de az egyértelmű belemagyarázásokat nem szeretem.
2012. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Azt a gáz,amikor ezeket el is hiszik. Kicsi igazság,nagy hazugság.
2012. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

1: Nyilvánvalóan, ameddig a népesség abszolút többségének az a legnagyobb szellemi próbája egész életében, hogy egy hármassal átmegy a matematika érettségin, illetve a kulturális igények olyan szinten mozognak, hogy a mentális leterheltség netovábbja az, ha az ember megveszi a Fülest, és elolvassa benne a vicceket, ezek az elméletek terjedni fognak. Természettudományi és történelmi alapismeretek nélküli hülyékkel mindent el lehet hitetni.

2: A "gáz" szó "kínos" értelemben vett használatánál nincs "gázabb"

2012. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Konkrétan melyik összeesküvés-elméletről van szó?


Ha utánaolvasol a "villanykörte-összeesküvésnek" és van némi tapasztalatod a mai könnyűiparról, akkor bizony sok igazságot felfedezhetsz benne.


A faji-politikai összeesküvés elméletek más lapra tartoznak. Sokáig csak mosolyogtam amikor egy barátom mindig arról papolt nekem, hogy a zsidók a melegeket és a cigányokat pajzsként tolják maguk előtt. Az egészet leírtam magamban egy komolytalan összeesküvés-elméletnek. Aztán kiutaztam Miamiba, ahol mást sem láttam mint nyíltan zsidó nevű bankok tömegeit, rengeteg meleget és olyan latin-amerikaiakat akik kulturális szintjüket tekintve az itthoni gazdag, de síkbuta cigányoknak felelnek meg. Na ekkor gondolkodtam el rajta, hogy talán nem minden összeesküvés-elmélet teljesen alaptalan.

2012. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

ma 12:16


Ezt nem értem. Magyarázd már el, kérlek, mert én nem látom az összefüggéseket. Szóval megláttál Miamiban egy nyíltan (az milyen? rá van írva, hogy zsidók vagyunk ide gyertek?) zsidó bankot, pár utcával lejjebb melegeket, a sugárúton pedig BMW-ben feszítő latinókat és konstatáltad, hogy ez bizony a zsidók műve? Vezesd már le nekem is, egyszerű prolinak, hogy meg is értsem.

2012. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kalergi

2: A "gáz" szó "kínos" értelemben vett használatánál nincs "gázabb"


én a "gáz" szót sokkal inkább a "ciki" értelemében használtam ...

[link]

2012. ápr. 13. 14:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Én próbálom kiszűrni a sok összeesküvésből a lényeget, az igazságot. Sokáig 911 nagyon foglalkoztatott, rengeteg érdekes dolgot tudtam meg róla.
2012. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyilván azért érzed, mert nagyon gáz. Végülis összeesküvés elmélettel foglalkozni tisztességtelen, az összeesküvést pedig le kell leplezni. Ha meg nem lehet, segítséget kérve se, akkor talán nem is az.
2012. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És kitől lehetne segítséget kérni?
2012. ápr. 13. 17:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, gáz!

Ismerek olyan embert, akivel ahányszor találkozok mindig éppen más összeesküvés elmélet van nála lapon, de úgy a legbetegebb fajtából. Például múltkor elmagyarázta, hogy 3 év múlva nem lesz áram a földön és hasonlók....igen gáz....

2012. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!