Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki lesz a második? Jobbik...

Ki lesz a második? Jobbik vagy MSZP?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 08:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem az LMP. A Fidesz harmadik az MSZP pedig megy a darálóba.
2012. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen mindegy, mindkettő hazaáruló párt.
2012. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint a Jobbik. (bár nem őket támogatom)

Választás óta mostanra elérték a közel holtversenyt. Ennek az oka az idő. Mivel a támogatóinak a többsége fiatal, így az idő múlásával egyre több lesz köztük az aki szavazati jogú lesz. TEhát a köv. választásra a mostani 16-17 évesek is szavazhatnak.

Viszont az MSZP nagyobbik része az öreg, akiknek a száma nem nő, sőt csökken.

2012. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
A választásokkor érte el a csúcsot, most már ezzel az antiszemitizmussal olyan szinten lesz rétegpárt, hogy megkockáztatom, hogy be sem jutnak. MSZP lesz a második, úgy gondolom, maximum 20%-ot elérve.
2012. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
az igen!akkor kié lesz a többi 80?
2012. ápr. 22. 09:45
 6/26 anonim ***** válasza:
18%
25-30%-on megosztozik a "demagóg vagyok, de kormányozni akarok" baloldali csoport, mint a 4k, lmp meg kitudja hányan is vannak. Ezek után A fidesz akkor is nyerni fog még kétharmaddal is, hogyha egy tehenet állít jelöltnek.
2012. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Jobbik
2012. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hát ez morbid...ne így legyen!:)
2012. ápr. 22. 09:56
 9/26 anonim ***** válasza:
23%

Jobbik tábora szerintem nem csökken a bzi törvények miatt, meg a Tiszaeszlári ügy miatt.

Tiszaeszlár már sok év óta jelen van a köztudatban. Aki egy kicsit is foglalkozott a zsidó vallás hátterével, ideológiájával, annak ez a történet egyáltalán nem tűnik akkora kitalációnak, de ebbe nem megyek bele.


Tény, hogy a komcsik táborát 40-70 évesek alkotják, és folyamatosan halnak meg, de azért minimális utánpótlás érkezik a bizonytalan választók felől.


Én azt mondom, a Fidesz hatatlom bizotsított még 2014ben is, valószínűleg a 2/3duk is. A kérdés, hogy a Jobbik és a MaSZoP mennyit fog bezsebelni. Pláne a módosított választási szabályok között.


Akárki nyer, mi veszítünk.

2012. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom. Az mszp már volt kormányon, ezt ne felejtsük el, és egyre több embernek jut eszébe, hogy mondjuk Gyurcsány alatt mint ha kisebb lett volna a hitel törlesztőrészlete, meg hasonló dolgok.

A Jobbik viszont sikeresen megszólította azt a Magyarországon mindig is jelen lévő nyilas réteget, akikről hajlamosak vagyunk úgy tenni a közbeszédben, mint ha nem léteznének. A nyilaskeresztes pártnak háromszázezer tagja volt anno, botorság azt hinni, hogy ezek az emberek, illetve a leszármazottjaik megváltoztak. Szóval nem tudom, az idő majd eldönti.

2012. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!