Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki lesz a második? Jobbik...

Ki lesz a második? Jobbik vagy MSZP?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 08:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%
Mint Jobbikos, azért kikérem magamnak a nyilas jelzőt. Semmiféle ilyen múltam nincs, én szüleim pl régen mindig MSZPre szavaztak a kissebbik rossz címen.
2012. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
24%

"Tiszaeszlár már sok év óta jelen van a köztudatban. Aki egy kicsit is foglalkozott a zsidó vallás hátterével, ideológiájával, annak ez a történet egyáltalán nem tűnik akkora kitalációnak, de ebbe nem megyek bele. "


Jobb is ha nem mész bele mert kb. annyit tudsz róla mint az átlagos jobbikos: semmit. Kicsit műveletlennek is tűnsz. Egyszerűen vicces, hogy valami nemlétező zsidó zombihadjárattól rettegve akar egy infantilis párt kormányozni és ezt a félbolond magyar csőcselék be is veszi. Kicsit kezdünk olyanok lenni mint valami afrikai törzs. Ez a "nemzeti oldal"? Akkor ilyen a nemzet is?


Ha igen, van egyáltalán létjogosultsága?

2012. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
bocsánat a "ne így legyen!" szöveget a 6-osnak írtam:)
2012. ápr. 22. 10:27
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

62

Nem azt mondtam, hogy minden jobbikos nyilas, de te is nehezen tagadhatod, hogy ennél a pártnál vannak a legnagyobb számban.


""Tiszaeszlár már sok év óta jelen van a köztudatban. Aki egy kicsit is foglalkozott a zsidó vallás hátterével, ideológiájával, annak ez a történet egyáltalán nem tűnik akkora kitalációnak, de ebbe nem megyek bele. "


Mármint arról a vallásról beszélünk, amelyik kerek perec tiltja az emberáldozatot, és a vér fogyasztását?

2012. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%
Az MSZMP-nek az ún. rendszerváltozáskor mintegy 870 ezer tagja volt, így - még ha az egész idejét itt töltő, SZDSZ-szimpatizáns Kalergi elvtárs állítását is vesszük alapul - a kommunistaveszély nagyobb és valóságosabb Magyarországon, mint a nyilasveszély.
2012. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

[link]


a tabu: vérvád botrány

2012. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

ez is érdekes

vérvádas cikk


[link]

2012. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%

"Aki egy kicsit is foglalkozott a zsidó vallás hátterével, ideológiájával, annak ez a történet egyáltalán nem tűnik akkora kitalációnak, de ebbe nem megyek bele."


Értsd: Elolvasta mindazt a hasraütésszerű epeömlést, amit sikertelen, magukat igazságlátó nemzeti érzelműnek tartók kitaláltak.

Te és a hozzád hasonlók, szerintem még csak antiszemita karikatúrán láttatok zsidót, és zsidó hagyományokat.

2012. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
95%
Kalergi: azért csak óvatosan nyilasozzál le engem és közel 1 millió embert...
2012. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%
a horoszkópodra gondolt
2012. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!