Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sok országban miért nem...

Sok országban miért nem kedvelik a zsidókat?

Figyelt kérdés
Mi az ami miatt konkrétan utálják a zsidókat?Miért pont őket?Hitler is miért pont a zsidókat irtotta főként?

2012. ápr. 28. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Mert a zsidók mindig feltalálták magukat, tipikus "a jég hátán is megél" nép. Plusz hozzájuk kötődnek a bankok, amiket minden időben divat volt utálni.
2012. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Tegyük fel hogy külföldön vannak magyarok akik birtokolnak bankokat , bankrendszert , sok vállalkozás részvény , befektetés lenne magyar emberek kezén akkor minket sem szeretnének.


Egyébként az USA-ban ez miatt előítéletesek az emberek a lengyelekkel mert azt hiszik hogy lengyel=zsidó ezért nem szeretik őket.A legtöbb lengyel emigráns átnevezi a vezetéknevét.

2012. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Mert sok irigy ember él a földön.
2012. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

Hát egyrészt azért, mert "vérükben" van a kereskedelem, mivel régebben (sokszáz évvel ezelőtt) semmilyen szakmában nem alkalmazták őket és az egyetlen megélhetési módjuk a kereskedelem lett és ebből elég nagy befolyást szereztek.


Másrészt, ami mostanában bántja az ilyesmire érzékenyek csőrét az a sajnáltatás, amit csinálnak a világháború óta. Nem tagadjuk (a többség) a holokausztot, de hogy 70 éve ez folyik a csapból is az elég unalmas; hogy minden év április 16-án az egész világ őket gyászolja és ezt el is várják, mert különben mocskos náci vagy. Szörnyű halált haltak ugyan a táborokban, de a háborúban 60 millió ember halt meg, ebből 54 millióról szinte szó sem esik, csak a zsidókról, hogy jajj szegények. Szerintem semmivel nem volt jobb sorsa annak, aki bombázásban, atomtámadásban halt meg, az orosz télben fagyot sz@rrá vagy éppen valamelyik partszakaszon lőtték szét.

2012. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

" de hogy 70 éve ez folyik a csapból is az elég unalmas; hogy minden év április 16-án az egész világ őket gyászolja és ezt el is várják, mert különben mocskos náci vagy. "


Trianonról is megemlékezünk. Pedig annak sincs semmi jelentősége. Ha meg nem érdekel valakit az egyből mocskos antimagyar.

2012. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Europaban van antiszemitizmus, Amerikaban a nagy tobbseg szimpatizal pld Izraellel. Itt egy osszehasonlitas a palesztinok es az izraeliek iranti viszonyrol:

[link]


Azsiaban sincs antiszemitizmus, Kinaban kifejezetten szeretik a zsidokat.

2012. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek hol lehet zöld kezet küldeni?
2012. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy velem van baj, de én még életemben nem emlékeztem meg a holokausztról.. és nem is tervezem.

Mi volna, ha egyszerűen békén hagynánk őket?

2012. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

"A magyarok emlékeznek róla te isten barma,még jó hogy megemlékezünk róla, de engem hol érintenek a zsidók?

Izraelben emlékezzenek meg a Holokausztról engem az nem érdekel, de én leszarom őket..."


Tökéletesen hoztad a "tefajtádtól" várt színvonalat. A "nemzettársaid" hány magyar állampolgárt vittek el koncentrációs táborba annak idején? Ha jártál középiskolába (nem igazán nézem ki belőled ezt a teljesítményt) akkor tudod.

Ti meg emlékezzetek meg Trianonról. Hozzáteszem, hogy engem meg ez idegesít meg az, hogy orrba-szájba tolják az arcunkba a határon túliakat. Én "leszarom" trianont (a te műveltségedet tükröző szóhasználat után).

2012. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Holokauszt miatti sajnáltatás.


A cionizmus az egyik legundorítóbb dolog a világon.


Hitler azért fújt rájuk mert zsidó nagytőzsdések érdeke volt (állítólag) hogy az legyen az I. VH. kimenetele ami lett. (ez miatt amúgy nem csak Hitler fújt rájuk hanem komplett Németország)

2012. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!