Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudni szeretném, hogy a...

Matróz kérdése:

Tudni szeretném, hogy a politikusok hogyan segítenek a válságban? Miért keresnek nettó 2milliót, és miért kapnak költségtéritést? Ha jól tudom válság van, miért mindig a népen kell megszoritásokat bevezetni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Csak nem képzelted, hogy a kedves, drága, jó politikusaink a _saját_ életszínvonaluk csökkentésével részt vállalnak a miattuk kialakult "válság" hatásainak csökkentésében?

Hazánkban (is) van egy politikai-gazdasági elit, amelynek egyetlen célja van: a saját befolyását és hatalmát mindenáron tovább növelni. Gondolod, hogy ezek egyik napról a másikra megváltoznak?

2012. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

Tegyük fel hogy hivatalosan lecsökkentik a béreket ( egyébként nem mindenki keres 2 millát, de mindegy).


Szerintem a legtöbbnek nem ez az egyetlen bevételi forrása, ha meg igen, akkor van olyan szituban hogy legyen egy "másodállása", ami után vagy adózik, vagy nem, vagy legális, vagy nem. Szerintem ez csak a korrupciót erősítené fel ( nem mintha most nem lenne).


Szerintem a létszámot kellene nagyon megnyirbálni, semmi nem indokolja hogy pl. ennyi "szavazógomb" aludja végig az üléseket, hogy egy 30 fős lakosú "mucsaröcsögének" külön polgármestere legyen, minden bokorban egy kisebbségi önkormányzat, stb.

2012. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
ezt nem csak Te akarod tudni,rajtad kivül még pár millióan,köztük én is,ha megtudtad hozd nyilvánosságra!
2012. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Látom itt is járt az agymosott, narancsszínű, lepontozó idióta:)) Valszeg felháborodott a kérdező feltevésén....
2012. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A vezető réteg(világ szinten) mesterségesen válságot csinált hogy ezzel az ürüggyel megszoríthassák az embereket
2012. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!