Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért náci az,...

Magyarországon miért náci az, aki védekezik a cigánybűnözés ellen? Miért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 11:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
Mert Magyarországon mindenki náci, nem tudtad? Kiejted a szádon a cigány szót? Náci vagy. Kiejted a zsidó szót? Náci vagy. Esetleg arra vetemedsz, hogy a magyar szót le mered írni? Na akkor vagy csak igazán nagy náci.
2012. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Mit értesz védekezés alatt?
2012. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%

Aki a bűnözés ellen jogszerű eszközökkel védekezik, arra senki nem mondja, hogy náci.

Aki azt mondja, "írcsukki mind", na arra már mondják. De hát értelmes ember úgysem mond ilyet :)

2012. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
A bűnözés ellen nem lehet jogszerűen védekezni, mert a törvények erre nem adnak lehetőséget. A jelenlegi törvények értelmében csak egy dolgot tehetsz, tűrsz, aztán feljelentést teszel. Ha ez számodra nem felel meg, akkor így jártál.
2012. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%

Blabla.

Ha nem jó a törvény, indítványozni kell a megváltoztatását. Felelős gondolkodású állampolgárként nem értem, miért nem jut ez a jogsértők eszébe.


Különben ezek szerint ha rossz az árazás, mert nem tudom kifizetni a kenyeret, akkor ugyebár fel vagyok jogosítva a lopásra is??

2012. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Felelős gondolkodású állampolgárként elárulod nekem, hogy te hogyan indítványoznál egy törvénymódosítást? Ugyanis a törvényhozó szerveket látszólag nem érdekli az emberek magánvéleménye.
2012. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

Természetesen a pártomon keresztül. A kellően nagy társadalmi nyomás a törvényhozó szerveket is érdekli, mert szeretnék túlélni még ezt a két évet.

De az a helyzet, hogy még csak hasonló kezdeményezést sem láttam az elmúlt években!

2012. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Inkább a bűnözés ellen kéne védekezni. Pl. fölül, akik többezer milliárd forintot lopnak el tőled, hát azok nem cigányok. De kétségkívül pár alma, vagy egy köteg sín kézzelfoghatóbb.
2012. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Tehát,a jogsértőknek kellene indítványozni a törvény módosítását??Mert ezt írtad,de nem értem miért is tennék?
2012. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

Ha megnézed a százalékokat, rájössz, hogy nem, nem ezt írtam.

De szerinted minden politikus bűnöző?

2012. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!