Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ma olvastam a metropolban,...

Ma olvastam a metropolban, hogy évi 1 milliárd veszteséget termel a lóverseny, erre bezzeg van pénz?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem létfontosságú intézmény,hogy az állam tartsa el,inkább mondjuk metrókocsikat vennének belőle...Piaci alapokon kéne működtetni,ha nincs rá igény, zárják be,de jelen gazdasági helyzetben nem hiszem,hogy az adófizetők pénzén kéne ott szórakozni a gazdag lótulajoknak.Arról nem is beszélve,hogy csak a feketemunka melegágya az egész...Én ott mondjuk még nem láttam lovászt bejelentve:))))
2012. máj. 25. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Lóverseny , szigetfesztivál , rendezvények......És akkor a nép meg élje a fekete fehér , szürke hétköznapjait?Ilyen rendezvények kellenek.



Én ismerek lótulajokat de egyiknek sincs 7-es BMW-je vagy 400 négyzetméteres villája mind erősebb középosztálybeli.

2012. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Középosztálybeli!?!?!


Szerinted a versenylótartás a középosztály szórakozása? Oda akarok költözni, hol laksz?

2012. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugat-Magyarországon élek.
2012. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A focira, stadionok építésére is van pénz, ezek a legfontosabbak a nemezet szempontjából...
2012. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó,de a sziget-fesztivál szerintem piaci alapokon működik,nem kerül évi 1-2 millárdba az államnak
2012. máj. 25. 18:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én azért láttam ott pár BMW-t.Lehet,hogy nincs neki 4db,de szerinrintem a középosztálynak 1-re se tellik...Amúgy egy ló havi 60-70e alaphangon,szerintem erre se igen futja a középosztálynak...Amúgy nem csoda,hogy csődbe megy kész hajléktalantanya az egész.Úgy néz ki egy része mit egy nyomornegyed...Erre mégis ki kiváncsi?Jönnek a külfölddel,de ott nem fogatlan alkoholisták vezetik fel a lovakat...
2012. máj. 25. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:
A jóllakott, megbecsült, dolgozó emberek a legfontosabbak a nemzet szempontjából! Nem a hülye sportesemények!!!
2012. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel miért költenének Metrókocsikra? Az sem rentábilis.
2012. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Például,hogy ne égjenek benn az emberek,ha kigyullad.Kicsit fontosabb szerintem...
2012. máj. 27. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Bezzeg a sok foci stadion milyen nyereséges, meg az is, hogy meccs után szétverik a fél várost!..

Amúgy tiszta sor: Kell a pálya területe valamelyik újdonsült Nemzeti Fideszes földesúrnak.


-Ja én meg azt olvastam, hogy az IMF körüli tökölés havi 20 milliárdba kerül nekünk, de az persze más, az szabadságharc!

2012. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!