Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyha valaki közmunkás azt...

Hogyha valaki közmunkás azt tényleg utálja az orbán?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 13:43
 1/9 Csiß ***** válasza:
Ezt miböl gondolod? Szerintem butaság.
2012. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közmunkás vagyok és utálom Orbánt, de összefüggést nem érzek a kettő közt. Nagyon jó munkám van, rendkívül jól érzem magam a munkahelyemen.
2012. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csiß ***** válasza:

"Közmunkás vagyok és utálom Orbánt"

Ha jól látom a kérdés az,hogy Orbán utálja é a közmunkást :P

2012. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az lehet, de azt meg ki nem szarja le? Orbán nem ember.
2012. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi van? Orbán közmunkás lett?
2012. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Megkérdeztem tőle SMS-ben, azt mondta, igen. (Hát ez gáz.)
2012. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Önmagában a közmunka nem egy rossz ötlet. Az érintettek is érzik, hogy megdolgoznak azért a pénzért amit kapnak, illetve nincs az, hogy fél év munkanélküliség után ha új munkahelyet kap, hirtelen újra kell szokni a korai kelést/késői hazaérést, ami első pár héten esetleg gondot okoz és emiatt kirúgják.


Ami miatt talán negatív, hogy az álláskeresés idejét eléggé bekorlátozza, hogy közben közmunkára kell menni napi x órában, illetve azok a helyi sajátosságok, amelyek mentén egyesek végeztetik a közmunkát. Ez meg egy olyan dolog, ami egyes helyeken nagyon jól megoldott, máshol nem annyira (lásd.: helyi kiskirályok a saját földjükön dolgoztatnak a kötelező óraszám felett jóval, mondván, hogyha nem töltöd ki a plusz időt ingyen, akkor majd nem igazolja le...) Na szóval az ilyen elemek kiiktatása után (a halálbüntetés melletti újabb érv pont az ilyen rabszolgatartó kiskirályok léte, én az ilyeneket simán lelövetném mint a kutyát).


Szóval korrekt módon intézve a közmunka nem egy ördögtől való dolog. Csak hát ahol a politikát is a maffia irányítja már jóideje, nem sokat várhat az ember...

2012. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos 28500 Ft segély elég volt a rezsire, a kajára valót megtermelte a konyhakertjében, és állatokat tartott, megélt valahogy így. .. ez a dilettáns kormány viszont lecsökkentette 22 ezerre + közmunka!! Namost, ha elmegy támaszkodni 30-ad magával a lapátra, és tud is menni, (mert ott lakik ténylegesen), akkor mire hazamegy szétlopják a konyhakertjét meg az állatait, 47 ezer meg nem elég enni is meg rezsire is, ha viszont nem megy közmunkázni, mert képtelen megoldani (pld. a távolság miatt), abban az esetben még a 22 ezret is elveszik tőle!! Konkrétan 0 Ft-ból kell élnie! (de azért az építményadót kivetik rá is!!! ) Gondolom imába foglalja minden lefekvés előtt orbán nevét!!! Szerintetek??!
2013. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én leszarom, hogy orbán elvtárs kit utál, és kit imád, komolyan nem érdekel.


Viszont az fontos, hogy az érzelmei, érzései ne befolyásolják a döntéshozatalban, de ez nála nem így megy.


Focit imádja, így minden hónapban új stadion, és milliárdok százai megy erre. Oktatást, egészségügyet utálja, nem is kapják meg a szükséges forrást.

2019. jún. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!