Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért leszek egyből Fideszes,...

Miért leszek egyből Fideszes, elvakult, újgazdag tuskó, hogyha nem fikázom kötelező módon akármelyik kérdésnél a jelent?

Figyelt kérdés

Ha akárhol nem olyat írok, hogy


- rosszabbul élek

- mocskos Fidesz

- éljen a szocializmus


akkor én egyből a fenti kategóriába tartozom. Ami már csak azért vicces, mert nem vagyok se Fideszes, szerintem elvakult se, mert elismerem minden pártnak a döntéseinek és irányvonalának sajátosságait, hogy az jó-e vagy rossz, újgazdag sem vagyok (sajnos). Tuskó viszont tényleg vagyok, főleg hogyha ész nélküli vagdalkozásba kezdenek az emberek.


2012. febr. 4. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

- rosszabbul élek

- mocskos Fidesz


EGYETÉRTEK

2012. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Most illik a fideszt kritizálni. Egyébként tényleg nehéz mellettük racionális érveket felhozni.... :D Az, hogy nem szidod mindig őket szerintem nem probléma, de itt sokak szerint igen. Azért néha néha kicsit mocskos fideszezz, mert ez már szinte kötelező jellegű! Megérdemlik de nagyon....
2012. febr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hát, kedves honfi társaim, ez nem olyan egyszerű. Most csak gondoljunk bele? Érdemes ezt csinálni? ÉRDEMES BA#YV#&XV??

Hát a rohadt életbe, nem egyszer lett elmondva ebbe a k*-. országba, hogy a be lehet fejezni! ÉBREDJETEK MÁR FEL EMBEREK! 10. e van g e ci!

2012. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gonosz és rövidlátó kőrben mozogsz, ha ezt érzed. Én sem vagyok FIDESZ -tag, de mindenhol és itt is bátran vállalom azt a véleményemet, hogy igen is jót akar az új kormány. Hibázni csak az nem hibázik aki nem dolgozik, hanem csak pofázik és gondolkodás nélkül gyűlölködik. Az idő őket fogja igazolni. A jót ne légy gyáva felvállalni. üdv.
2012. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az idő a kormányt fogja igazolni, félreértés ne essék!

Ja! És egyáltalán nem élünk rosszabbul. Ezt csak terjesztik. Nyugdíjas vagyok 5 éve, észre venném.

2012. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki netalán Fidesz párti, gazdag, sikeres ember, az csakis egy szemét csaló lehet a többség szerint. Én már csak tudom. Egyszerűen csak savanyú a szőlő, semmi több.
2012. febr. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!