Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországot melyik külföldi...

Magyarországot melyik külföldi ország szereti, vagyis nem utálja? És miért utálják ennyire?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Kik utálják, miért, és mennyire?
2012. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Talán a lengyelek meg a finnek szeretnek minket. Amúgy nem vagyunk valami szeretetre méltó fajta... tahó egy népség lakik itt, közel fele idegengyűlölő, több, mint fele nem beszél semmiféle nyelven, még a sajátját is kevés szókinccsel, külföldön meg körkörösen égetjük magunkat, ha átlépjük a határt. 1000 évig mindenkivel kötözködtünk, mégis, mit szeretnének bennünk?
2012. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Vree ***** válasza:
87%

Úgy sajnálom hogy ilyen kérdezők adottnak veszik hogy őket mindenki utálja. :(


Max a szomszédos országok közül azok, akikkel területi vitáink voltak.

2012. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a közvéleményre gondolsz, mert annak nem sok értelme van, hogy melyik kormány mennyire szeret.

Következők szerintem (tapasztalat és elbeszélés alapján): Németország, Lengyelország, Litvánia, Finnország, Törökország, Horvátország, Bulgária, Kína...stb.

2012. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A hagyományos jó viszony pedig a németekkel és a lengyelekkel van.
2012. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Vree ***** válasza:
34%

^most mondta előző hogy Lengyelo., ami tuti hamis :D "együtt issza borát", nem rémlik?


Töröko.-t meg azért szokták benyögni mert azt hiszik hogy nekik is olyan szívügyük a török megszállás a történelemben, de még nem láttam bizonyítékát hogy erről ők is tudnának.


Konkrétan a szerbekkel és a románokkal vannak ugye a külföldi magyarok miatt vitáink, tehát én ezekre tudnék mondani egy komolyabb konfliktust, majdnem az összes többi ország nem tesz lényegi különbséget köztünk és bármely más náció között. Szerintem.

2012. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

#2.

Hát igen, nehéz szegény romák élete.

2012. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

"Magyarországot melyik külföldi ország szereti, vagyis nem utálja?"

Lengyelország, Olaszország, Spanyolország, Németország, Egyesült Királyság, Finnország stb. A románokkal is jó volt a kapcsolat ezidáig.


"És miért utálják ennyire?"

Csak a szélsőjobboldali retardált barmok utálnak teljes népeket, országokat, kultúrákat.

2012. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Akik szeretik: Lengyelországban, Törökországban, Bulgáriában általában szeretik a magyarokat. Nyugat európai országokban minden posztkommunista országot utálnak általában, nem csak minket.


Akik meg utálnak, azok területi viták miatt és történelmi események miatt teszik.

2012. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Szeretik:

Bulgária

Japán

Törökország

Finnország

Lengyelország

Olaszország

Görögország

Örményország

Dél-korea


Utálják:

Románia

Szlovákia

Szerbia

Ukrajna

Franciaország


Semleges:Egyesült Királyság , Németország , Ausztria , USA,Kanada stb

2012. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!