Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hazudtak nekünk éveken át?...

Hazudtak nekünk éveken át? Esetleg egy tudatos nemzetközi manipulatív kampány volt?

Figyelt kérdés
Ugyebár tudjuk, hogy az ember bonyolult észlelési folyamatok révén képes a tudatában reprezentált absztrakt képekkel azonosítani az ingereket. Ezt nyelvi formában ki is tudja fejezni. De az állatok nem képesek erre, hiszen az agyuk nem olyan kifinomult, hogy elvont fogalmakat verbálisan meg tudjanak fogalmazni. Kérdem én, akkor Dr. Dolitle hogyan lenne képes elvont fogalmakról, érzelmekről, tárgyakról bármiről érdemben kommunikálni az állatokkal, amikor az állatok nem is ismerik ezeket a kifejezéseket?

2012. jún. 16. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést valóban ebbe a kategóriába szántad?????
2012. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen miért?
2012. jún. 16. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én olvasatomban ez inkább egy elvont, tudományos tartalmú kérdés, mint politikai.

Nem hiszem, hogy a párt-politikusok ilyesmivel foglalkoznának, legalábbis nem kishazánkban, amikor vannak itt sokkal fontosabb dolgok, feladatok is.

Ha pedig mégicsak ilyesmikkel foglalkoznak, akkor bizony szerintem elmehetnek a sunyiba, azért tartunk gazdaságilag ott ahol tartunk.

2012. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Figyelj, Dr. Doolittle csak egy mese. Nem történt meg. És Mikulás sincs, meg Jézuska sem. Sajnálom, hogy összetörtem a hiedelmeidet...
2012. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A raptoroidok, ők tehetnek mindenről.

Ezek a csaknem 180 cm magas ülve kakáló lények ötven millió évvel ezelőtt hatalmas baszomvetőjükkel leredukálták az állatok értelmi szintjét Orbán Viktoréra. Dr Dolitle viszont felszabadította poszt-humán képességeit és sikerült felszabadítani az emberek(mert olyan minden embernek van, csak nem tudják) rejtett képességeit.

Miután ezt Rócsild és Rokeferrel megtudták, lefoglalták a Doktort. Orbán Viktor tiltakozott, de ez nem számít mert minden az ő hibája.

2012. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha igaz, amit leírtál a raptoroidokról, az egész életem egy hazugság. Át kell értékelnem mindent, amit tudok a világról. Mostantól minden erőmmel azon leszek, hogy a gonosz és alávaló raptoroidok uralmának véget vessek, és felszámoljam globális hálózataikat, hogy az emberek végre megismerjék az igazságot.

Főcím:

tű tűtűtűtűűűű tataataaataaaa taaaa tatatataaaaaaaa stb...

2012. jún. 16. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!