Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ők képviselik itt a liberáliso...

Ők képviselik itt a liberálisokat, a gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat olvasgatom a \'gyakorikérdéseket\' szabadidőmben, s feltűnt egy két ember. Hogy miről ismerhetők ők fel? Folyton szidják a magyarokat, bizonygatják, hogy ők is bűnözők. Ez a néhány ember itt lóg ezen az oldalon egész nap fenn, bizonygatja az igazát, hogy ők a nép akaratából beszélnek, azonban kiderül, hogy vannak körülbelül hárman (nézzétek meg a százalékaikat), és szerintük mindenki rasszista.

Mikor meglátom a válaszaikat már csak röhögök..

Íme az egyik válaszoló, akinek megtaláltam a válaszait a politikai fórumban, illetve a tudományokban.

Tudományokban ezt írta:

1985 elején történt, 17 éves koromban. Az ágyammal szembeni tükörajtós szekrényt bámultam, amikor hirtelen megpattant a levegő és átkerültem egy másik kvantumsíkra, ott 2000 körül volt az idő, s többek között láttam saját feleségemet és az egyik gyerekemet. Le is éltem ott 4-5 órát. Akkor nem is értettem igazán, a döbbenet az volt, hogy néhány hónappal később megismerkedtem egy csajjal, aki pont úgy nézett ki, mint a másik kvantumsíkon a feleségem.

Majd írt a politikában is:

Cristina bin Morvai egyszerűen megbolondult egy pár éve, ennyi az egész. Ezért is váltak szét, mert Baló már nem bírta felesége heves magyarkodását, árpádrongy-lengetését, s más emberiségellenes cselekedeit.

S még rengeteg ilyen választ találok.. szóval ezek képviselik a liberalizmust, akik beképzelik, hogy időben utaznak?


2009. júl. 5. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Érdekel ez valakit?

MIndenki azt ír amit akar. Szólásszabadság van nemdebár?

2009. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a tagot ismerem énis, az "árpádrongy" a tipikus szavajárása! Amúgy én már ki is írtam kérdésnek h "ki ez a aki folyton lekisnyilasoz mindenkit?" De a kérdésemet estére törölték :O

"Íme az egyik válaszoló, akinek megtaláltam a válaszait a politikai fórumban" -> Ezt amúgy hogy csinálod h "megtalálod" ugyanannak az embernek a válaszait? Honnan tudod hogy ő az?

2009. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Neked is vannak érdekes válaszaid, és igen szólásszabadság van.

Második válaszoló:

Megnézek néhány választ, ott látom, hogy megegyezik, gyorsan fel is szavazom. Ezután várok egy napot, másnap megnézem mind a két választ, ha megegyezik ismét a százalék, ugyanaz az ember írja a hülyeségeket.

2009. júl. 5. 15:12
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Gratulálok Sherlock! Ez aztán nagy eredmény:)! Én a helyedben jelenteném a kuruc.infón is!
2009. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Én csak egyszerűen unom ezt a gárda-jobbik-cigány-liberális-zsidó-vona-morvai dolgot.

A rinyálás megy ebben az országban. Kíváncsi vagyok akik itt is írnak, azok közül hány ember megy nyaralni, hány embernél van tele a hűtő, hánynak van autója... Szóval nincs éhezés.

2009. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
A kérdező fenyegetőzik...kis Columbo.
2009. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
A kurucinfón tényleg jó lenne jelenteni.De csak akkor lenne az igazi,ha tudnánk ki ő pontosan,és iwiw adatlapot is tudnánk linkelni XD
2009. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg jó buli lenne a kurucra felrakni:D --- Bár ahogy kitűnik a primitív válaszaiból...egy fogyatékos zsidóval lehet dolgunk...tehát ha tudnánk képet szerezni róla lehet napiszarra is kikerülhetne:D
2009. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Ők nem a liberálisokat képviselik, hanem ezt a fajta fórumozót:

[link]

2009. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyenek nem liberálisok, csak unatkozó hülyék, akiknek nincs jobb dolguk, mint a net előtt ülni, de biztos nem tudják, milyen kőkeményen dolgozni vagy tanulni, mert ha tudnák, nem lenne idejük itt lógni.
2009. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!