Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jogos, hogy a pedagógusok...

Jogos, hogy a pedagógusok nyári napközis munkára csak bruttó 1500Ft-ot kapnak egész napra (tehát nem az órabér ennyi, hanem a napi)?

Figyelt kérdés
Szerintem nevetségesen kevés...
2009. júl. 6. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ma Magyarországon a politikusokon kívül senki nincs megfizetve, ez régebben is így volt.
2009. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
van aki még ennyit sem kap, és? minden fillérnek örülni kéne, mert van akinek ennyi sem jut.....
2009. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
örüljenek kapnak annyit!
2009. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem kötelező nekik elvállalni,ha viszont vállalják,akkor nyilván megéri nekik.Sokan örülnének,ha kapnának ennyi pénzt naponta,nehezebb munkáért is.
2009. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
A pedagógusok 2,5 hónapig kapnak füzetést úgy hogy nem tesznek érte semmit. Menjél el egy multihoz. Ott nem 5-6 órátkell naponta melózni hanem 10-12-t, és nincs 2,5 hónap nyári szabi, meg téli őszi meg tavaszi szünet. Szerintem az, hogy valaki pegagógusként talál munkát annak örülni kellene, ugyanis rengeteg a munkanélüli tanár.
2009. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Aki még nem gyerektáboroztatott, ne mondja rá, hogy könnyű munka, először próbálja ki! (Nem csak az, hogy napi 8-12 órában le kell foglalni a gyereket szellemileg, fizikailag, de ha a gyerekkel bármi történik, a tanár felelőssége.)
2009. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom melyik tanár az, aki 2, 5 hónapig nem csinál semmit. Nekünk július 7-től augusztus 24-ig van szünet, ez sem 2, 5 hónap. A tavaszi és őszi szünet munkával telik és évközben sem mehetek betegszabira, csak ha fertőző beteg vagyok. 8. éve tantíok, de soha nem dolgoztam napi 5-6 órát, erősebb 10-12 volt az, ha az itthoni, éjszakai készülést, dolijavítást is beleszámolom. (És nem füzetés, hanem fizetés, de ezt csak halkan teszem hozzá...)


Annyira sokan irigylitek a tanárokat, hogy mennyi rengeteg pénzt keresünk nulla munkával. Ha szerintetek ilyen könnyű munka, miért akar csak a tanárszakosok fele tanítani és miért hagyják ott a pályát pár év után? Aki szerint ennyire könnyű élet ez, hajrá felvételi, mindenki előtt nyitva állnak a felsőoktatás kapui, lehet tanulni és aztán tanítani! Számos sokkal könnyebb munkával kereshetnék háromszor ennyit, de vagyok olyan hülye, hogy szeretem amit csinálok és szeretek tanítani.

2009. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
nekem van olyan pedegógus ismerősöm, akit határozott idejű szerződéssel alkalmaznak. neki nyáron se munkája, se fizetése...
2009. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Jogos, mivel amúgyis kapnak pénzt a nyári szünetre.
2009. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Én táboroztattam főiskolai gyakorlaton.Ingyen.És szerintem jó volt.Senki nem szakadt meg tőle.
2009. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!