Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire járul hozzá az a...

Mennyire járul hozzá az a zsidókkal kapcsolatos előítéletekhez, hogy ráerőltetik az emberekre a holokausztot?

Figyelt kérdés

A 21. században szerinted mennyire járul hozzá ez?Nem (részben) emiatt nem kedvelik őket sokan?

Tehát,hogy tilos a holokauszttagadás, meg "kell" róla emlékezni.

Nem mondom,hogy Magyarországnak semmi köze hozzá mert azért van, hisz nem egy zsidót vittek el az országunkból anno és róluk meg kell emlékezni,de ez igazából olyan mintha mi elvárnánk a világtól,hogy megemlékezzenek Trianonról.

Én megmondom őszintén engem nem érdekel a holokauszt,megvan róla a magam véleménye nem tartom helyesnek ami akkor történt, de én nem kívánok erről minden évben megemlékezni.Igaz,hogy senki sem kötelez rá,de még is azt nyomja a média mintha muszáj lenne róla megemlékeznem...

Nekem igazából ez nem tetszik.

Vajon máshol is ez az ok ami miatt nem kedvelik őket?



2012. jún. 22. 21:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Én azt sem szeretem, ha a holokausztot erőltetik rám, és azt sem, ha azt, hogy a zsidók csak rosszak lehetnek.
2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

Nálad hozzájárul, a jóérzésű embereknél viszont nem.

Tudod, ez a sztori nem 1945 után kezdődött, ahogy te sugalmazod.

2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Jó igen fasiszta neonáci vagyok blabla... erre nem vagyok kíváncsi!

DE akkor miért is van az,hogy a világon igazából sehol sem kedvelik őket, nem azt mondom,hogy egy ország hanem egy adott országban sok olyan ember van aki nem szereti őket.

2012. jún. 22. 21:40
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Nézd, a zsidókat még soha sehol sem kedvelték, már az ókorban is irtották őket amerre mentek. Pedig akkoriban még senkire sem tudták ráerőltetni a holokausztot, már az évszám miatt sem. :)
2012. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Erről beszélek...szomorú ami velük történt és amint mondtam nem is tartom helyesnek, de soha sem szerették őket, nem veszik észre,hogy úgy igazából senkit sem érdekel az amit Hitler tett velük, úgysem tud azon senki sem változtatni és nem valószínű,hogy újra lesz majd egy zsidó irtás.

Trianonnal is felesleges foglalkozni,elfelejteni nem szabad, mint a holokausztot sem, de Nagy-Magyarország soha nem lesz többé, és zsidó irtás sem.

2012. jún. 22. 21:45
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Csak úgy mellesleg az amerikaiaknak hamarabb volt zsidótörvényük, még az első világháború előtt. De azért megy a nácik demonizálása nagyon a részükről.
2012. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Semennyire. Aki utálja a zsidókat, az egyben többnyire a holokausztot is tagadja vagy kicsinyíti.
2012. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

"Aki utálja a zsidókat, az egyben többnyire a holokausztot is tagadja vagy kicsinyíti."


Aki utálja a zsidókat, az örülne a legjobban ha igaz lett volna...

2012. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

A zsidókat csak azok utálják akik felébredtek,vagyis akik látják hogy mi a zsidók célja(Ezt most inkább nem ragoznám hogy mi a céljuk)


Tény hogy volt holokauszt.De nem csak a zsidók ellen.Nem csak zsidók haltak meg akkor.Viszont ők azt próbálják elhitetni velünk mintha csak zsidók haltak volna meg akkor

2012. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Egyeseket annyira nem érdekel a Holokauszt, hogy félóránként ki kell írjanak egy kérdést a GYIK-ra arról, hogy mennyire nem érdekli őket. Inkább ezen tessék elgondolkodni, nem azon, hogy egy népcsoportot azért utálnak, mert mindig is utálták, tehát kell legyen oka. (Körkörös érvelés.)
2012. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!