Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mitől vannak Franciaországnak...

Mitől vannak Franciaországnak ilyen jó demográfiai adatai?

Figyelt kérdés
Ha így folytatják akkor megelőzik Németország lakosainak számát.

2012. jún. 28. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A bevándorlók!1-2 éve néztem focimeccset,Franciaország játszott valakivel,11 emberből 9 néger volt!A németeknél is a törökök szaporodnak inkább!Ahol én dolgoztam(7 évig), bajorban van sok falu ami már 70%-ban török népességű!
2012. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tegyük félre a bevándorlókat. Valóban sokat javítanak a statisztikán, de a fehér franciák termékenységi rátája is 1,8 gyerek/nő. Ez a szám itthon a fehér magyar nőknél kb. jó, ha 0,8 megvan. A kérdés pedig szerintem erre vonatkozott leginkább.

Azért, mert ott jobb a szociális háló, sokkal erősebb a kultális és a nemzeti identitás, jobb a megélhetés, ezek együtt boldog és szapora családokat jelentenek.

Ugyanúgy vannak szinglik, mint máshol, de a titok, hogy akik gyermekkel képzelik el a jövőjüket, sok gyerekük lesz Franciaországban.

2012. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Franciaország demográfiai adatai azért olyan jók amilyenek, mert az iszlám bevándorlás ehez nagyban hozzátesz. Egyedül az iszlám bevándorlás miatt nem csökken Franciaország népessége. Ugyanis a fehér ember termékenységi rátája 1,6. Magyarul 2 szülőnek átlagosan 1,6 utóda születik, ezért egy generáció előrehaladtával a 2 szülőből (akik egy időmulva meghalnak) csupán 1,6 utód lép a helyébe, ezért a fehér ember fogy. Az iszlám bevándorlók termékenységi rátája 8,1. 2 szülő helyébe 8,1 utód lép, ezért a számuk rohamosan növekszik, velük együtt maga Franciaország népessége is. Franciaországban él a legnagyobb muzulmán közösség Európában, mintegy 7 millió fő, plusz 1 millió nem muzulmán bevándorló. 40-50 év mulva ha a jelenlegi tendenciák folytatódnak, Franciaország iszlám köztársaság lesz.
2014. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!