Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szcientológiáról valaki?

Szcientológiáról valaki?

Figyelt kérdés
Valaki tud valamit a Szcinetológiáról, esetleg volt tag, most is tag.. Olvasott róla valamit?

2012. jún. 30. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz tudni? Elég hosszú téma, de én olvastam róla sokmindent. Egyébként a valaha létezett legagymosóbb és pénzéhesebb szekta. Érdemes elkerülni.
2012. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 jin ***** válasza:
83%
Ez a piramis játék vallásban alkalmazva....
2012. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy South Park rész róla, szerintem annyit bőven elég tudni róla. :D Olvastam ilyen pénzmosást róluk, meg hasonlókat...
2012. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az én ismeretségi körömből "fertőztek" meg, egy amúgy teljesen normális családot.

Hogy miről is szól?? A pénzről.Illetve hiszékeny emberek pénzének a lehúzásáról,semmi másról.A baj csak az,hogy mire ezek a szerencsétlen beszervezett emberek rájönnek,hogy hülyének lettek nézve évekig,addigra a káruk, milliós nagyságrendű.Én mindenkinek azt tudnám tanácsolni,hogy kerülje el őket messze,nagyon messze.

2012. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom az ember nem tudja,hogy sírjon vagy röhögjön.Felnőtt értelmes emberek,egyáltalán hogy a lófaxba tudnak ennek a marhaságnak bedőlni??
2012. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hmmm. Köszönöm a válaszokat... Nekem személy szerint nincs ismerősöm a Szcientológiában, viszont azt veszem észre, hogy irgalmatlan, de irgalmatlan sok ember kezdi el felfedezni, hogy milyen pénz van ebben a témában és nagyon sok kis "egyház" jött létre.. Viszont olyan családi rokonom van, akit nem a Szcientológia, hanem egy másik szervezet szippantott be... Ha valaki ismeri, esetleg a nevét: AKIA.


Előző hozzászólónak csak annyit tudok mondani, hogy Én is vettem részt ilyen "foglalkozásokon", és rohadt ügyesek.. Nem veszed észre, hogy kirabolnak...

2012. júl. 1. 13:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy valaki írta, ez olyan mint a Piramis Játék, csak adnak hozzá egy misztikus színezetet.
2012. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hatalmas lehúzás az egész, amúgy benne vannak a nemzetközi pénzmosási, embercsempészeti és drogüzletekben.

Ördögi ügyvédeik vannak, szóval ritka az olyan olyan eset, hogy v.ki pert nyer velük szemben. Előszeretettel alkalmazzák amúgy a fenyegetés, megfélemlítés és a zarolás különböző módszereit.


Először nagyon kedvesek és mosolygósak, majd ahogy műlik az idő és szedik el a pénzed, szó szerint befurakodnak az életedbe, rendszeresen megaláznak verbálisan az ún. "auditálások" során.


Nem tudom, ki engedélyezte '90-ben, hogy ezek ide betelepedjenek, de a lámpavason van a helye, az összes többi mocskossal együtt.

2012. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogy akiket komoly összegekkel megkárosítottak,azok miért nem fordulnak a rendőrséghez?Ha csak egy ilyen "kilépő"személy feljelentést tenne ellenük,lehet vissza vennének a szabad rablásból.
2012. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!