Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Habsburgok tényleg zsidók?

A Habsburgok tényleg zsidók?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Szia!


Nem, a Habsburgok nem zsidók; hanem németek. És nem zsidózunk, hanem : izraelita :)

2009. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Mé' nem zsidózunk? Rám is azt mondják; Magyar...........csak én, velük ellentétben büszke is vagyok rá!Én nem értem, mi ez az álltalános marháskodás a megnevezésekkel,de ha ezek ennyire szégyenlik, hogy zsidók, az az ő bajuk! Én meg hagy nevezhessem már nevén a gyereket................ugye:D
2009. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Habsburgok = OSZTRÁKOK ...(NEM NÉMETEK.)

(Az amerikaiak,az ausztrálok azok angolok,mert angolul beszélnek ?)

2009. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Ja, az "osztrákos" javítást elfelejtettem szóvá tenni....:P Milyen Má'?! ......Németek.........:D
2009. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Osztrákok? Az őseik között mindenféle volt, lengyelek, olaszok, franciák, németek is. De miért lennének zsidók? Egyébként nem mindegy? Magyarországot évszázadokig gyarmatként kezelték, míg az úgynevezett "Örökös tartományok" mindent megkaptak. Pl. Ausztria, Csehország.
2009. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Aki nem érti a :) jelentését, az inkább ne írjon kritikát. Én is büszke vagyok a magyarságomra.Köszönöm.Egyébként Ausztria télleg osztrák volt, de rokonyilag német is van benne.

2009. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Az egyik hozzászólónak: az izraelita egy régies elnevezés. A zsidók is a zsidó szót használják, nem az izraelitát...
2009. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Habsburgok nem csak osztrákok voltak :) spanyol Habsburgokról nem hallottatok? (Amugy az Amerikaiak angolok, mert Angliához is tartoztak nem is olyan régen és angolok települtek le ott nagyon nagy többségben.Ausztráliában szintén.Attól még a "fajtájuk" angol, hogy a nemzet független.De ez egyáltalán nem számít...
2009. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, a kérdező tudja h elméletben osztrákok, nem erről van szó. Arról, hogy állítólag kimutatták, hogy anyai ágon a római zsidó pierleone családtól származnak. Azért tette fel a kérdését, ne nézzétek már ennyire ostobának h ne tudná h ausztriaiak voltak....

Amúgy valamennyi zsidó vér van bennük az biztos, bár ez még nem jelenti feltétlen azt, hogy zsidók lettek volna, főleg a keveredések miatt is....de hogy degenerált egy család volt az biztos. Gyk. majdnem az összes habsburgot krónikus elmbetegnek tartották, kezdve a lógó nyelvű V. Károlytól a hibbatn V. Ferdinándig, vagy éppen a kurtizán-viseletű Mária Teréziától kezdve a mostani összenőtt-szemöldökű Györgyig....na, szóval egy szó mint szát: biztos van bennük zsidó vér, de nem zsidók, mert keveredtek bőven csehekkel is, stb. de az igazsághoz hozzátartozik, hogy ritka h.lye kevert egy család, tipikus szellemi fogyatékos ősökkel

2009. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A Habsburgok zsidók voltak anno mielőtt valami ökör őrgróffá ütötte az elsőt.
2010. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!