Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Holokauszt. Még meddig?

Holokauszt. Még meddig?

Figyelt kérdés

Dédapám egy OROSZ MUNKATÁBOR felé tartva halt meg. Tragédiája sorstársaiéval együtt feledésbe merült. Áldozatok voltak. Csak MAGYAR.


Vajon meddig kell még a holokauszt(tagadást) hallgatni a saját halottinkra való emlékezést háttérbe szorítva?


2009. júl. 12. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, a magyar kutyát sem érdekel, míg a szegény zsidók ellen tilos szólni is bármit, mert akkor fasisztagárdistarassizsta leszel. Jobb ha beletörődsz, dédapám a Don-kanyarban halt meg, senkit nem érdekel a családon kívül, míg a Holokausztról minden nap 24 órán keresztül meg kell emlékezni.
2009. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
azért hallani a holokausztról 24 órában mert minden "nagy" "magyar" emiatt rinyál mint egy kis k*rva, meg irigykedik a zsidókra. :(
2009. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
engem idegesít hogy mindig mindenhol ez a téma. komolyan már, felejtsük el az egészet. vagy volt, vagy nem, egyszerűen NEM ÉRDEKEL. inkább a jelenre kellene figyelnünk.
2009. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

"azért hallani a holokausztról 24 órában mert minden "nagy" "magyar" emiatt rinyál mint egy kis k*rva, meg irigykedik a zsidókra. :("


Majd ha nem csak a zsidók, hanem MINDENKI, aki valamilyen diktatúra áldozatává vált megkapja a kártérítést és a méltó megemlékezést, akkor majd nem lesz "rinyálás". A holokauszt egy tragédia, tiszteletben kell tartani, de ez így ennyi idő után már kicsit unalmas és csak pont az ellenkezőjét fogja kiváltani a rendszeres felemlegetése...

Egyébként a gázkamrákban haltak meg hadifoglyok, cigányok, melegek, kommunisták politikai ellenfelek, rájuk ki emlékezik? A családjaikat ki kártalanította? SENKI! Ez elég sokak szemét szúrja valószínűleg itt a probléma gyökere is...

2009. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Kár is tagadni. És persze hogy felháborítja azokat akik ezt megélték, hogy ezt megkérdőjelezik.

Én nem vagyok érintett de ennek a megcáfolása szörnyű dolog ! És igenis ha a magyar gárdásról lehet álladóan ömlengeni, erről is lehessen már szó ugyan !!!!

2009. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudjátok van egy olyan baj, hogyha mindenkinek a kárát megfizetnék, s nem csak a holokauszton rinyaltatnák a népet, akkor arra ramenne a zsidok osszes vagyona, marpedig abbol van jo sok. Ugyhogy nem karpotolják a zsidok a tobbi embert, ez van. Mi meg szokjuk meg, hogy akinek a kezeben van a media, annak a meséjét kell hallgatni. Ez sajnos egyelore nem fog fordulni, igy muszaly holokauszot hallgatnunk.
2011. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem alapból undorító az hogy valaki pénzt kérjen azért bárkitől, mert 2 generációval ezelőtt megölték egy családtagját.

Én akkor szeretnék pénzt kérni a törököktől amiért 1500-ban megölték az ük ük ük nagyanyámat. Ennyi erővel.

És amúgy is, ez mennyire erkölcsös ? Pénzre váltani egy halott rokont.. Beteges.

2011. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!