Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kuruc. Info valami jobbikos...

A kuruc. Info valami jobbikos hiroldal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem, a jobbikos híroldal a jobbik.hu :) Illetve még a barikád.hu is az.
2012. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Miért?
2012. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Jogilag nem, gyakorlatilag igen. Csak azt nem értem, hogy a Jobbik és a hívei vérig vannak sértődve, ha hozzájuk kötik az oldalt és mindig azzal érvelnek, hogy jogilag nem,ugyanúgy mint a gárdánál. Csak azt felejtik el, hogy ők ugyanígy érvelnek mindennel kapcsolatban. Mindenki zsidó, mindenki bűnőző,mindenki a fidesznek,mszpnek a bérence, de mivel ezeket jogilag nem tudják alátámasztani, ezért jön az olyan duma, hogy "nyílvánvaló", "látszik". Most akkor nekik is el kéne fogadniuk ezt az érvelést, hogy a kuruc az jobbikos hírportál, mert teljesen nyílvánvaló.
2012. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egészen véletlen bukkantam az oldalra,és nekem rögtön az jött le,hogy ez a jobbik műve.Ha ezeknek a kezébe hatalom kerül,nekünk annyi.
2012. júl. 24. 14:10
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

A hármas válaszoló vagyok, nem is kell sokat keresgélni, hogy a jobbik érvelésére példát találjunk,ezt a jobbik.hu-ról másoltam:


Cionista érdekek szolgálatában a Külügyminisztérium (szubjektív, nem bizonyított álláspont)


Teljesen EGYÉRTELMŰ (szubjektív nézőpont), hogy a Külügyminisztérium nem tudja vagy nem akarja megérteni a sajtótájékoztatón elhangzottak tartalmát, amely éppen a francia külügyminisztérium és a Wiesenthal központ magyar igazságszolgáltatásba való durva beavatkozásának elutasítását kérte számon a Bem rakparttól – mondta Gyöngyösi Márton, a Jobbik frakcióvezető-helyettese

2012. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
75%
"Nekünk annyi". Kiknek?
2012. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Szimpatizál a jobbikkal, beszámol a cionisták és cigányok rémtetteiről amiket a média elhallgat.
2012. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

A Jobbikkal szimpatizál, de tőle függetlenül létezik.

Sokszor fogalmaztak már meg kritikát a Jobbikkal kapcsolatban is. Szerkesztőinek kilétére nincs egyértelmű bizonyíték.

2012. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

Miért annyi? Ők az egyetlen esélyünk a túlélésre. Én személy szerint szeretném, hogy ők nyerjenek majd.


Ha kell, még plakátolni is fogom őket!


Se az MSZP se a FIDESZ kezébe nem adnám az országot! LMP-ről meg ugye nincs miről beszélni.

2012. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ezek a b uzik képesek lennének megtámadni az összes körülöttünk lévő országot,hogy visszaállitsák nagymagyarországot.Mennyi esélyünk lenne,szerintem nulla,azt is elbaxnánk amink van.Senkiháziak ezek ...
2012. júl. 24. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!