Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a 3 legnagyobb holland városban a lakosság 50%-a bevándorló?

Figyelt kérdés
Csak szerintem szörnyen káros ez? Vagy csak rasszista vagyok?
2012. júl. 29. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nesze neked liberalizmus.
2012. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Csak szörnyen rasszista, és neonáci vagy.
2012. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
károsnak nem mondanám, de azért egy kicsit furcsa, hogy a lakosság fele bevándorló
2012. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Hollandiának azért elég sok gyarmata volt. Meg egyébként is, a nagyvárosokban szinte természetes, hogy mindenféle népek megjelennek.

A marokkóiak meg az arabok viszont mostanában egyre gyorsabban özönlik el őket is (mint ahogy franciaországot is tán), és ezek a népek általában olyanok, mint nálunk a cigányok. (Alulképzettek, akik jó eséllyel bűnözőkké válnak). Bár azért szerintem nálunk a cigányság lejjebb van, szal hollandiában gyakoribb az, ha valakinek marokkói orvosa, vagy kollégája van pl.


viszont én úgy gondolom, hogy ezek a jelenségek és problémák, csak egy sokkal nagyobb problémának a következményei. Mégpedig az egyenlőtlen vagyonelosztásnak és a korrupciónak. Egy kevésbé agresszív, és kizsákmányoló világban az arabok nagy része maradna ahol van, mert ott is jó jövő elé nézne.

2012. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Az a véleményem, hogy ezek 90%-a normális életvitelt élő, rendes, dolgos emberek. Akkor meg mi a baj? A zavargókat meg ki kell toloncolni. Európának meg szüksége van az olcsó bevándorlókra, hacsak nem akar elöregedni és nem akarja hogy csökkenjék a produktivitása.


Amúgy az USA-t bevándorlók építették fel. Európában is állandóan jöttek-mentek a népek, miért baj ez? A vérfrissítés egészséges egy-egy társadalomban.

2012. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem az a baj, hogy bevándorló, hanem az a baj, hogy milyen.


Ha más európai országokból jöttek volna, az nem lenne problema. Abból sem volt még soha baj, ha valahol kínaiak vagy koreaiak telepedtek meg; ezek a szorgalmas, udvarias és civilizált népek nem szoktak ártani senkinek. Vagy amikor Londonban tavaly azok a zavargások voltak, akkor a leghamarabb abban a negyedben állt helyre a rend, ahol az Indiából jött szikhek éltek - ők ütőképes milíciát alakítottak, és minden útjukba kerülő fosztogatót agyba-főbe vertek (amit a rendőrség némi ejnye-bejnyével tudomásul kellett, hogy vegyen).


Ami szívás a hollandok számára, az az, hogy a nekik jutott bevándorlók, bizony, muszlimok meg afrikaiak (vagy mindkettő egyszerre). Na, ahova ezek beteszik a lábukat, ott megszűnik a civilizáció.


(Yeah, úgy tűnik, én is rasszista vagyok valahol.)

2012. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg fogják sz*pni, de kegyetlenül, aztán járhat a szájuk a magyarok rasszizmusáról...


Mindig mondom: aki nem tapasztalja meg a saját bőrén a problémákat, annak igen gyér esélye van arra, hogy reális véleményt alkosson.


Tudom, hogy van normális arab, kínai, stb. de ide Európába v.hogy mindig a trógerebbje kerül át többségben.

2012. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A közvetlen előttem szólóval értek teljesen egyet.

Egyébként mindenki azt kapja amit érdemel.

És ez nemcsak egyénekre, népekre is vonatkozik!!!

Sajnálatos, sajnálatos, de konkrétan: mi közöm hozzá???

Van nekünk is itt elég bajunk, nemhogy még a hollandok bajával foglalkozzunk....

(Kemény lesz, de kiírom: amikor a hollandok (más népekkel párhuzamosan) gyarmatosítgattak, hajókkal idegen földrészeket igáztak le (pl.: Dél Afrika, új zéland, stb..) amikor mi a törökökkel meg a tatárokkal harcoltunk, védük Európát... Nekünk "csak" annyi hasznunk volt belőle, hogy megmaradt az országunk (egy része) ők meg irdatlan mennyiségű kincset halmoztak fel (hollandia aranykora c. fejezetben mindent megtalálsz)

Szerintem most ez üt vissza nekik...

No more comment.

2012. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!