Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tenni?

Szerintetek mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
A cigányok, nagyon szemetek, pl:Ők aszt hiszik akármit tehetnek mert cigányok.Azt hiszik hogy ők királyok, meg ők úgy vannak vele hogy ellophatnak akármit, de ha ellopnak valamit tőlük akkor egyből már sírnak meg minden.És, közlekedésben is ők mehetnek gyorsan aki elmegy mellettük azt úgy leporolják vagy a kocsiját, ha szólsz nekik már egyből beszóltál meg minden, be állnak a másik elé hogyha sorba kell állni oszt ha szólsz akkor rasszista vagy, vagy megvernek ilyesmi és ez még csak 10% a 100%-bol .Én megőlnék néhányat, vagy kivégezném őket.

2012. aug. 5. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled, de a törvények őket védik.
2012. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sajnos nem a nácik győztek, ők eltakarították volna őket. mostanába nagyon erőre kaptak a mi városunkban is :(
2012. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
le kell lőni őket és azt mondani, hogy önvédelem volt
2012. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lilith1994 ***** válasza:

már minden hol ott vannak, vérszemet kaptak, mert a kormány és a törvény is őket védi sajnálom magunkat magyarokat... miért nem veszi észre már minden magyar hogy itt valami kur*ára nincsen rendben? Ideje lenne már rendet rakni, mert szinte minden nap olvasok egy olyat, hogy ismét egy magyart megvertek/ megöltek/ megerőszakoltak.


[link]


Az előzményét meg találjátok az oldalon. A lényeg az hogy én itt be sokalltam... kitartás emberek vagy harcra fel!

2012. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Csak 1 normális jobboldali kormány kellene.Ők építenének 1 kisebb sereget és végig járnák az országot.


SORTŰZ!

2012. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lilith1994 ***** válasza:
0%
Ebben annyira nem tudok hinni mert ugye zsidó kézben van az ország és valami olyasmit olvastam, hogy van egy kisebb hadseregük , és ha probléma van itt akkor 48 órán belül akcióba tudnak lépni.
2012. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezért kéne lázadás, előbb meg kéne támadni a parlamentet, ártalmatlanná tenni a rendőröket, és irány a cigányok faluja
2012. aug. 5. 16:35
 8/13 Lilith1994 ***** válasza:
Teljesen igazad van
2012. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de a katonákat is mellénk kéne állitani
2012. aug. 5. 16:45
 10/13 A kérdező kommentje:
ezért hitlert ki kell hozni a MENYORSZÁGBOL
2012. aug. 5. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!