Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tenni?

Szerintetek mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
A cigányok, nagyon szemetek, pl:Ők aszt hiszik akármit tehetnek mert cigányok.Azt hiszik hogy ők királyok, meg ők úgy vannak vele hogy ellophatnak akármit, de ha ellopnak valamit tőlük akkor egyből már sírnak meg minden.És, közlekedésben is ők mehetnek gyorsan aki elmegy mellettük azt úgy leporolják vagy a kocsiját, ha szólsz nekik már egyből beszóltál meg minden, be állnak a másik elé hogyha sorba kell állni oszt ha szólsz akkor rasszista vagy, vagy megvernek ilyesmi és ez még csak 10% a 100%-bol .Én megőlnék néhányat, vagy kivégezném őket.

2012. aug. 5. 12:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
segítséget kell kérni keleti barátainktól
2012. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jó ha azt nézzük tényleg nem olyan jó ez az ország mert szegény de mért az embereket ölik ezek a mocskok?Amúgy én német szármozású vagyok.
2012. aug. 6. 07:23
 13/13 Lilith1994 ***** válasza:
én is német származású vagyok
2012. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!