Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lett Gyurcsány Ferenc...

Mi lett Gyurcsány Ferenc dolgozatával?

Figyelt kérdés
Azt szeretném meg kérdezni hogy mi a helyzet Gyurcsány dolgozatával ? Tőle nem veszik el a Dr címer mint Smith Páltól ?

2012. aug. 5. 12:59
1 2 3
 1/23 bumbi02 ***** válasza:
49%

Schmitt Pálnál bizonyították hogy plagizált, Gyurcsányt pedig elég gyengén megvádolták, amit aztán nem tudtak bizonyítani..



És egy apróság: Gyurcsánynak nincs doktori címe.....

2012. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 tetro ***** válasza:
34%
Gyurcsány dolgozatát nem találták meg. Teljesen mindegy, hogy miért nem, de tény hogy nincs meg, így nincs is miről beszélni.
2012. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Narcissus ***** válasza:
40%

Ahogy Gyurcsány sem tudta bizonyítani, hogy ártatlan. Kicsit olyan ez mint amikor a részeg politikus nem fúj bele a szondába mentelmi jogra hivatkozva. Akkor a részeg politikus is ártatlan ugye, mert az ellenkezőjét nem tudják bizonyítani, ugyanakkor ha egy politikus színjózan, nyilván bele fog fújni abba a szondába h még csak a gyanú se merüljön fel, afelől, hogy ittas. Ha valaki becsülettel megírja a szakdolgozatát és sikerül megvédeni, majd lediplomáznia arra szerintem büszkén gondol, emlékszik vissza a későbbiekben és nem kótyavetyéli el. Az meg, hogy még az iskolából is eltűnt kicsit sem gyanús. 2 szakdolgozatból 2 eltűnt nem rossz arány. Kíváncsi lennék ez hány átlag embernél fordulhatna elő.

A vád gyenge lábakon állásáról meg csak annyit, hogy a szakdolgozata címe megegyezett a későbbi sógora szakdolgozatának címével, amit a sógor 2 évvel korábban írt meg. Előkerültek ugyanakkor a szakdolgozatok értékelései, és fura mód lapszámra pontosan megegyeztek a hibák a 2 szakdolgozatban. Ez gondolom szintén nem gyanús.

2012. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%

a cím egyezése semmit nem jelent, mivel a témákat ki szokták osztani. úgyhogy gyökérség. a mentelmi jog összemosása ezzel eléggé nagy tudatlanságot jelent.


Olvastam én is ezt a hibák egyezését, de megvallom sehol nem olvastam konkrétan az értékeléseket. belinkeled?

2012. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 bumbi02 ***** válasza:
47%

Tehát ha téged most megvádollak azzal hogy sikkasztasz, akkor neked kellene bebizonyítani azt hogy nem, és még véletlenül se nekem azt hogy de? Logikus..



Amúgy meg, az egyik hírportál (talán az index?) összegyűjtött kb 20 olyan szakdolgozatot a Pécsi egyetemről, amiknek egyezik a címe, és még 20at aminek 90%-ban egyezik a címe.. De természetesen csak Gyurcsányé a gyanús, ezek közül egyik se..No meg ezt a Magyar Nemzet, meg kuruc info már nem hozta le..

2012. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Narcissus ***** válasza:
28%

Azért mert nem érted a 2 ügy közötti hasonlatot, nem én vagyok a tudatlan gyökér. Előbb talán gondolkozz (hátha megérted) mielőtt személyeskedni kezdenél, ha meg még így sem érted kérdezz, szívesen válaszolok.

Természetesen az értékelések nem nyilvánosak így nem tudok linket adni. Azt csak az ellenőrző tanács láthatja akik gondolom hevesen tiltakoztak voltak anno amikor a híradások az egyezésekről szóltak, amennyiben azok nem lettek volna helyt állóak.

2012. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Narcissus ***** válasza:
48%
Orbán Viktort senki nem vádolta meg azzal hogy plagizált, ennek ellenére neki az volt az első, miután kirobbant az ügy, hogy közzé tette. Gondolom nem érted, hogy vajon miért tette ezt?
2012. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

kérdeztem, nem tudsz válaszolni, bizonyítékot nem tudsz felmutatni. pont. mellesleg ha pali dolgozatát el lehetett olvasni, akkor szerintem az értékeléseket is.


nem csodálkoznék ha zorbán parancsára ment volna az egész gyurcsány szakdoga ügy, és előre tervezte volna, hogy ő majd gyorsan bemutatja, ezzel is szimpátiát teremtve a birkákban (benned pl).


persze nem mondom, hogy így volt. egyrészt nem számít, szarabb ember már nem lesz, plusz bizonyítékom sincs, hogy vádaskodjak :)

2012. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 bumbi02 ***** válasza:
25%

Orbán Viktort senki nem vádolta meg azzal hogy plagizált, ennek ellenére neki az volt az első, miután kirobbant az ügy, hogy közzé tette. Gondolom nem érted, hogy vajon miért tette ezt?


És az meg se fordult a fejedben hogy Gyurcsánynak tényleg nincs meg a dolgozata? Mert úgy elég nehéz közzé tenni. Nem vagyok összeesküvés párti, de egy dolgozat eltüntetése nem nehéz dolog. És a Gyurcsányt lejáratni akaróknak állt ez csak érdekében, épp azért mert ezzel nem tudta magát egy szempillanat alatt kimosni.



De mindettől függetlenül: a bűnt kell bebizonyítani, nem pedig annak a hiányát..

2012. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Narcissus ***** válasza:
Ha te megvádolsz azzal, hogy sikkasztok, hétköznapi emberként nem nagyon érdekelne és nem is akarnám bizonyítani az ártatlanságomat, mivel én nem akarok megfelelni 10 millió magyar embernek. Ugyanakkor ha politikusok lennénk ellentétes oldalon, és te megvádolnál engem, miközben én tudom magamról, hogy ártatlan vagyok, akkor igenis bebizonyítanám és az orrod alá dugnám az összes számlát, amin az én aláírásom szerepel. De nem miattad hanem a szavazóim miatt, hogy ne rendüljön meg bennük a belém vetett bizalmuk.
2012. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!