Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A honfitársainkról tényleg...

A honfitársainkról tényleg csak akkor fontos megemlékezni, ha cigányok ölték meg őket?

Figyelt kérdés
3 éve, mikor a tompai gyilkosság volt, felröppent a hír, hogy cigányok voltak, és a nagy hazafi együttesek készültek a náci karlendítgetős emlék koncertekre, amik később elmaradtak, mert kiderült, mégsem kisebbségiek a ludasok, nekem úgy tűnik, hogy a "korlátlan magyarok", akik igencsak korlátozott értelmi szinttel bírnak, csak a balhéra utaznak, a koncertet nem az áldozatokért, hanem a cigányok ellen szervezték volna.
2012. aug. 18. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Elnézve hogy mit művelnek az országban, nem tartom problémának ha szervezkednek a fajtájuk ellen.


Persze nyilván az is elítélendő ha egy "magyar" gyilkol.

2012. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális így, csak sajnos ilyenkor az áldozatokból mártírt gyártanak.

Ez a hozzátartozóknak szörnyű szerintem.

2012. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

3év után most jutott eszedbe ezt megkérdezni?


az egészről egyébként a média tehet. amikor czigányt ölnek magyarok,vagy nem ölnek henem pl megvernek akkor szájába rágják a tv-nézőknek rádió hallgatóknak hogy folyton a kisebbségieket bántsák ebben az országban.

nyilván a valóság tök más de arról hallgatnak erősen.szóval jobb híján megtippelik hogy ezeket czigányok tették el láb alól csak erről nem pofáznak a híradósok...alapvetően jól is tippelik. ebben a tompai esetben meg azt hiszem még lacházán nem jött be a sejtés....mindez elkerülhető lenne ha nem lenne ez az álságos szokás hogy ekkor elmondjuk ki ölt kit máskor meg nem..

2012. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a kérdés nem ezzel kapcsolatban jutott eszembe, csak ezt láttam legjobb példának
2012. aug. 19. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
és ha ezek az emberkék annyira zavarnak mit gondolsz az amnesty internationalról? én nemigen emlékszem olyanra ahol keresztény fehér emberek elleni támadás miatt kinyitották volna a szájukat.persze lehet azért nem lépi át az ingerküszöbüket mert az már olyan mindennapos mint a reggeli újság
2012. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nézzetek utána,mi folyt tegnap Cegléden... (lehetőleg ne az indexen, az hazudik)


egy ceglédi :D

2012. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!