Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen büntetést adnál Eva...

Milyen büntetést adnál Eva Rezesovának aki miatt 4 ember vesztette életét az m3-on?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 07:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%

én speciel nem légzsákot hanem sörétet raknék a kormányba

el lehet gondolkodni hogy ha 1 koccanás biztos halállal járna mennyire lennének körültekintőek a sofőrök

2012. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

"én speciel nem légzsákot hanem sörétet raknék a kormányba "


Vagyis szerinted ha valaki oldalról beléd jön és nem is te vagy a hibás, azért dögöljél meg te, a gyerekeid és a feleséged is!

Ha meg a gondatlan károkozónak régi kocsija van akkor ő túléli neked meg szétlövi a fejed...


Szörnyű milyen emberek vannak és milyen ötletekkel...

2012. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%

most őszintén,

tehet ez a részeg nő arról ,hogy 4-en ültek a föllökött autóban ?

mert,ha abban netán csak a sofi egyedül ül, akkor csak 1 ember halt volna meg,

2012. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%

Büntetném hátulról! :D

[link]

2012. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Ennek a nőnek a legsúlyosabb büntetés az lenne, ha beutalnák egy kényszer-plasztikára és úgy jönne ki onnan, mint Zámbó Jimmy.
2012. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Rohadjon élete végéig börtönben!


Bár aki már celeb, azok mindig sokkal sokkal enyhébb büntetéssel meg szokták úszni...

2012. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
5-10 évet fog kapni, törvény szerint ennyi jár. Hogy én mennyit adnék, az az ügy szempontjából pont lényegtelen.
2012. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
48%
akasszuk
2012. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%

Ugy hallottam már szabadon is engedték.

Mivel a tót felső 10000-ből való, igy óvadékolva már nem veszélyes a közlekedésben. Vajon ki kapja meg az óvadékot ha ujra részegen fog vezetni?


Egyértelművé teszik az ilyen esetek, hogy bolhacirkusz magyarország államformája.


Ez nem jogállam, mint ahogy annyira szjkózzák.

Itt bolhacirkuszföldön ha gazdag vagy ármit megtehetsz.

Ez itt Bolhacirkuszföld a olhaéden a gazdagoknak akik vagy akiknek ősei már elloptak és eladtak egy nagyobb gyárat.


Egyértelmű, hogy 2 társadalom létezik egy területen és eltérő jjogalkalmazás vonatkozik rájuk.

Ez a anánköztársaságok jellemzője.

Magyarország a részeg szőlőköztársaság lehet, mert itt inkább szőlőt termelnek.

2012. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én személy szerint gondolkozás nélkül halállal büntetném, mert azt érdemelné, 3 ember halálát okozta és attól még hogy szép meg meg fiatal nő attól még egy gyilkos...
2012. aug. 24. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!