Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az Egyesült Királyság...

Ha az Egyesült Királyság kilép az EU-ból, akkor Hitler megnyerte a 2. világháborút?

Figyelt kérdés
Ezt egy fórumon olvastam. Ugye az a lényege, hogy egy brit kilépés után a német egyeduralom elkerülhetetlen lesz az unión belül. Szóval mit gondoltok, lehet benne igazság?

2012. aug. 25. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Azt, hogy h*lye vagy.


1. Ha az UK kilép akkor utána mi meg Bulgária is kilépnénk is így szépen lassan össze-dőlne az EU.

2. Miért lépne ki a 60 évek óta erről nem sok szó volt.

3. Hitler 60 éve halott.

4. A német kormány már rég nem fasiszta.

5. Ne higgy el minden szart amit a netten olvasol...

6. Nincs benne igazság.

7. Németország mellett még ott van Franciaország/Svédország/Ausztria ők is elég nagyok (mármint gazdaságilag) egyébként meg az csak az adott országon múlik, hogy beengedik e a német gazdaságot a saját gazdaságukba...

8. Ezt hol olvastad?

2012. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
és*
2012. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora hülyeség, hogy létrán állva sem tudnám megmérni a magasságát.
2012. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen embereknek van választójoguk...
2012. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdezőnek ennyi ésszel nem sok sikere lehet az iskolában, úgyhogy én szolidáris leszek: Igen, ebben az esetben Hitler meg fogja nyerni a háborút.
2012. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező az egy dolog...


De sokszor én sem értem hogy az egyik illogikus kérdés miért mehet míg a másikat törlik a moderátorok!


De ilyen kérdéseket én is tudok gyártani:

- Ha a török vendégmunkások most a németeknél dolgoznak és viszik haza a németek pénzét akkor végeredményben sikerült a 16. századi hódítás és épp most kalandoznak a janicsárok a Római Birodalomban?


:))

2012. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit vagytok úgy oda. Nem én találtam ki a kérdést, én csak olvastam és kíváncsi vagyok a véleményekre. Jó, hülyén van megfogalmazva, de végül is arról van szó, hogy a németek irányítják Európát.
2012. aug. 25. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse, hogy az EU gyökerei 1951-es gazdasági egyezményben találhatóak, a II. világháború pedig akkor már 6 éve véget ért.


Hitler egy eszme miatt akart európai hegemóniát, a nemzetszocializmushoz a mai Németországnak semmi köze sincs.

2012. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!