Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy Ausztriában...

Miért van az, hogy Ausztriában még a törökök meg a szerbek is lenéznek minket, magyarokat?

Figyelt kérdés

Csak diákmunkán vagyunk kinn pár magyarral Ausztriában. Mégis mi vagyunk a csicskák, a rabszolgák, míg a törökök meg mindenféle keleti népség csak lógatja a lábát. Nemcsak a nyugatiak, de már ők is lenéznek, lekezelnek minket. Ezt onnan tudom konkrétan, hogy egyszer beszélgettem az egyik törökkel, és azt mondta, bár kiváncsi Magyarországra, megnézné, de sosem élne itt. Szerinte Törökország gazdagabb és rendezettebb, mindent összevetve jobb ország, mint Magyarország.

Ennyire rossz hírünk van már a keletiek között is?


2012. szept. 2. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte Törökország gazdagabb és rendezettebb, mindent összevetve jobb ország, mint Magyarország. "


Én jártam ott és azon a részen ez biztosan igaz. Nem mondom hogy ott nincsenek nyomortelepek a hegyek közt de déli üdülőövezet sokkal fejlettebb, rendezettebb, gazdagabb mint Magyarországi átlag. Összevetve pedig minden szempontból jobb ország most sajnos.

2012. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 rostas martin ***** válasza:
mert utalnak titteket mint a szart ted fel magadnak ti hogy bantok veluk otthon es igaza volt magyaroszg egy buzlo szar
2013. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy baromság.

Ne vonj le következtetést ennyiből!!!

2013. jan. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!