Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet-e valahol érdeklődni a...

Lehet-e valahol érdeklődni a visszahonosítási kérelem elbírálásáról?

Figyelt kérdés
Már egy féléve,hogy kérelmeztem és azóta semmi se kukk,se bá!Valaki tudna-e valami tanácsot adni?

2012. szept. 8. 15:56
 1/2 Waff ***** válasza:

E-mail cimet adtál meg nekik,meg telefonszámot?

Ha igen akkor figyeld az e-mailjeidet,de lehet h telefonon is felfognak hivni.

De ha még "csak" fél éve adtad be,akkor nincs semmi sem elkésve.Kb várj még egy fél évet és utána esetleg hivd fel őket telefonon,vagy menj be személyesen abba a hivatali irodába ahová beadtad annó a kérelmet.

Nekem mikor beadtam és megkérdeztem h akkor most mibe maradunk,azt mondták h egy jó év-másfél év múlva ha nem jelentkeznek,akkor hivjam fel őket,érdeklődjek h hogy áll az ügyem.

Ahogy tudom egy honositási ügy egy-két év mire lefolyik,de nincs kizárva a 3-4 év se,ahogy én látom a lendületüket...Ha hosszabb ideje cigányföldön élsz akkor sztem egyszerűbb ha úgy adod be a papirokat mint állampolgárságot igénylő külföldi,tehát nem "visszahonositás" alapon.Úgy gyorsabban lefolyik az ügy,mert annak 90 nap az elbirálási ideje.

2012. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy már régen írni kellett volna,mert már meg is kaptam!!!!Lehet ez segített!!
2012. szept. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!