Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet valaki egyszerre magyar,...

Lehet valaki egyszerre magyar, amerikai és izraeli nacionalista vagy kizárják egymást ezek a dolgok szerintetek?

Figyelt kérdés

Magyar nacionalista vagyok, mert számomra Magyarország a világ legjobb helye és itt szeretném leélni az életemet, szeretem a magyar kultúrát, történelmet stb. viszont amerikai nacionalista vagyok, mert a kedvenc idegen kultúrám az amerikai kultúra és úgy gondolom, hogy a mi világrendünk békéje, folytonossága és stabilitása érdekében az egyik legfontosabb dolog, hogy az USA maradjon a világ legdominánsabb és legerősebb országa és ahogy számomra Magyarország a legjobb hely, úgy általánosságban szerintem az USA a legjobb hely, de emellett izraeli nacionalista is vagyok, mert úgy gondolom, hogy Izrael a Közel-Kelet legjobb, legfejlettebb és legdemokratikusabb országa, és Izrael domináns szerepe ugyanúgy fontos a Közel-Keleten a világrendünk, életmódunk békéjének, folytonosságának és stabilitásának a megőrzésében.


Ezt az ideológiát hogy hívják, szerintetek ellentmondásos nézetek vagy nem?



2012. szept. 10. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen kizárják. Magyar ember sosem lenne izraeli vagy amerikai különösképp ha nacionalista is.
2012. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ennél ellentmondásosabb már nem is lehetnél. Én már nem is tudom, mit mondjak erre, de hogy valami ideológiai zavar van nálad, az fix.
2012. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Te egy roppant normalis ember vagy.

A magyar nacionalizmusod az helyes, es nagyon szimpatikus. Amit irsz, "számomra Magyarország a világ legjobb helye és itt szeretném leélni az életemet, szeretem a magyar kultúrát, történelmet " - a LEGTISZTABB es LEGSZEBB magyar nacionalismus.


Amerikai nacionalista viszont nem vagy, hisz te magad irod:" a kedvenc IDEGEN kultúrám az amerikai kultúra és úgy gondolom, hogy a mi világrendünk békéje, folytonossága és stabilitása érdekében az egyik legfontosabb dolog, hogy az USA maradjon a világ legdominánsabb orszaga"

Tehat nem erzed amerikainak magad, hanem magyarnak, viszont jo politikai erzekkel tudod, hogy mi MAGYARORSZAG erdeke.


Ugyanezen okbol izraeli nacionalista sem vagy, hanem megintcsak MAGYARORSZAG erdekeit nezed, amikor azt irod, hogy " Izrael domináns szerepe fontos a Közel-Keleten a világrendünk, életmódunk békéjének, folytonosságának és stabilitásának a megőrzésében."


Szoval TE EGY NAGYON OKOS ES TISZTESSEGES MAGYAR NACIONALISTA VAGY!!!!!!!!!!!!!!!

2012. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poet1 ***** válasza:
53%
A nacionalizmus saját hazára vonatkoztatott felfokozott nemzeti érzés. Éppen emiatt aki magyar,nem lehet amerikai nacionalista stb. Szeretheti,de a vérségi származás alapvetően kizárja ezt. Légy tisztában a fogalmakkal. Én itt élek vagy halok,de szolidaritást vállalok Izraellel,és nagyra tartom Amerikát,de itthon akarok meghalni!
2012. szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Usa meg izrael világbéke ja persze:D ...nevetséges, hány éves vagy 11?
2012. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik téged már megfertőztek! Szerezz valahonnan egy pisztolyt és a jobb halántékodra tartva végezz magaddal!
2013. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bantani, amint latom azt mar masok megtettek, inkabb kerlek nezd meg a "nacionalizmus" fogalom jelenteset.

Miutan megtetted egyertelmu lesz sajat kerdesedre a valasz.

Cheers

2013. okt. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!