Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Polgári védelmi szolgálat...

Polgári védelmi szolgálat alól a fizikai alkalmatlanság felmentő lehet?

Figyelt kérdés
nem rendelkezem valami komoly testalkattal. ezért gondoltam az alkalmatlanságot. amúgy jött már valakinek ilyen levél?

2012. szept. 17. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak Budapest közelében élőknek jön, nekem mint Miskolci lakos révén tuti nem fog jönni mert nem tartozunk abba a régióba


Különben nem kell félned az ilyesmitől, a kevesebb fizikumú embereket lapátolni állítják be, a markánsabbakat, meg pakolni és mozgatni a zsákot

Ez így van rendjén

20/F

2012. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Azért nem rendelkezel "valami komoly testalkattal" (értsd: ezért vagy ilyen gizda, szerencsétlen gyógyegér), mert ilyen nyavalygós anyámasszony katonája vagy, akinek ha arrébb kéne rakni valamit, máris azon jár az eszed, hogy hogy bújhatnál ki alóla.
2012. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem hiszem

én tachycardiás vagyok amire gyógyszert szedek, évente járok kardiológiára is

persze az orvosom is megmondta fizikailag kíméljem magam de ha hívnak nem tudom mi lesz...

2012. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyit erről a sz.rról, ha normális, de találó választ írok rögtön letörlik!
2012. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt olvastad már?

[link]

2012. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Remélem nem. Ma már katonák sem lesznek ezek a nyámnyila egyedek, ha még ez alól is felmentjük őket, mivé fajul ez a világ?
2012. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csak Budapest közelében élőknek jön, nekem mint Miskolci lakos révén tuti nem fog jönni mert nem tartozunk abba a régióba."


Ez marhaság. A főváros és környéke egyáltalán nem esélyes a katasztrófahelyzetekre, leszámítva a Duna-partot, de hát arra ott vannak az ottani települések lakói hogy megoldják a válsághelyzeteiket áradáskor.

2013. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!